GRAW 2 niska ilość FPS nawet na najniższych detalach

Witam.

Mój problem polega na tym, że w wyżej wymienionej grze mam bardzo małą ilość klatek na sekundę.

Komputer: HP Pavilion dv6640ew

AMD Turion x2 1,9ghz

nVidia GeForce 8400M GS (najnowsze sterowniki ofc)

2,5GB RAM DDRII

Mój system to Windows Vista HP SP2.

Gdy włączyłem grę, to zostały ustawione optymalne ustawienia. Mogę powiedzieć, że nie są to najniższe ani też najwyższe - gra sama sobie ustawiła :wink: (oczywiście AA wyłączony). No i jak gram to mam szalenie niską ilość FPS - jak mierzyłem FRAPSem to ok. 20-25, gdy strzelam to spada do 15 a to już jest prawie pokaz slajdów.

Jak ustawie wszystko na niskie i rozdzielczość na 800x600 to gra “przyśpiesza” do 30 (max. 32) i jakoś da się grać… ale wtedy gra wygląda… właściwie to brak mi słów na to, żeby określić jak wygląda :S

Przed zakupem włączyłem stronę system requirements lab aby sprawdzić czy mi pójdzie (tak wiem, nie zawsze to co tam się wyświetla jest zgodne z prawdą ale w moim przypadku ta strona nigdy mnie nie zawiodła), o dziwo wyskoczyło mi, że mój komputer spełnia zalecane wymagania o.O

Czy da się coś z tym zrobić, czy jest to po prostu wina tego, że mam laptopa? (jeśli tak to od razu powiedzcie, że wywaliłem pieniądze w błoto…)

PS Gra oczywiście z najnowszym patchem.

ta gra ma naprawdę niezłe wymagania, to się

nie dziwie że ledwie ci chodzi na tym lapcioku,

ja gram na średnich detalach z włączonym wygładzaniem i tymi takimi tam,

w 1440x900 i potrafi czasami przyciąć, szczególnie przy większych

eksplozjach…

Eh… no ale na niskich z rozdziałką 800x600?..

Muszę zmienić komputer…

Chce ktoś kupić laptopa? Albo Ghost Recona? :smiley:

na tej karcie graficznej nie licz na coś więcej, gdzieś czytałem, że gra pochłania bardzo duże ilości pamięci graficznej na same tekstury