Grooveshark.com nie działa na polskim IP

Witam, czy są tu osoby także mające problem z odtwarzaniem na grooveshark.com? Mianowicie od 2 tygodni+ przy próbie odtworzenia utworu wywala błąd “Error playing song” albo “Theres an issue with selected song” i nic nie idzie, czasami się uda ale to rzadkie przypadki.

Próbowałem różnych zagrań z czyszczeniem na wirusy, resetowaniem routera itp. aż doszedłem do ustawienia proxy i strona działa bez problemu. Mam internet z Netii na łączu TPsy i zastanawiam się czy polscy operatorzy nie blokują tej strony, lub czy grooveshark nie blokuje polskich IP. 

Czy ktoś ma podobny problem?

Przed chwilką sprawdzałem (osiedlowa sieć) jak działa Grooveshark.com i żadnych problemów nie zauważyłem.Z tego co pamiętam jak byłem w nieszczęsnym UPC to, wtedy Grooveshark.com także działał bez nieprawidłowości.Jeśli to nie wina twojego komputera to podejrzewam, że TPSA coś zepsuła (TPSA łączy nas coraz więcej - coraz większe rachunki)

No właśnie, że sprawdziłem na drugim komputerze w domu z innym systemem podpiętym pod tę samą sieć i jest to samo, czyli to chyba problem zewnętrzny.

 

A na obu komputerach jaki masz system operacyjny.Może zapytaj się Netii co jest grane, że nie możesz muzyki słuchać w grooveshark.com.