Grubość kursora


(Sandrok) #1

Otóż bawiłem się w ustawieniach ( nie pamiętam gdzie to było) i zmieniłem kursor jest teraz gruby a chcę żeby spowrotem był taki jak dawniej i nie wiem gdzie to się ustawia - nie pamietam


(Stały_bywalec) #2

Panel sterowania -> mysz -> zakładka wskaźniki i tam masz wybór kurosrów


(Sandrok) #3

ale mi nie chodzi o wskażnik myszki tylko o kursor podczas pisania był cieniutki paseczek a jest teraz taki szeroki ( gruby )


(Grzegorz Ch) #4

rozumiem, że chcesz zdjąć cień z kursora? znowu się tylko domyślam.

prawym na mój komputer -> właściwości -> zakładka Zaawansowane -> grupa Wydajność -> ustawienia, zdejmujesz fajkę przy opcji pokaż cienie pod wskaźnikiem myszy. jeśli znowu nie o to ci chodzi to zrób zrzut ekranu z widocznym kursorem, będzie najprościej, po co za każdym razem zgadywać.


(Sandrok) #5

nie wiem jak sie wkleja zrzuty ekranu , chodzi mi o to że jak otwierasz worlda i piszesz coś to miga kursor tak ? więc normalnie on jest taka cieniutka kreseczka a ja gdzieś w ustawieniach poprzestawiałem i jest teraz gruby - nie chodzi mi o myszke tylko o kursor nawet jak odpowiadasz mi teraz na forum i piszesz no to masz mrugający kursor prawda ? no to u mnie ten kursor jest teraz gruby i nie pamiętam gdzie to się zmienia


(Stały_bywalec) #6

To wklej zrzut ekranu już Ci mówię jak... Otwórz np strone z forum gdzie masz ten gruby kursor. Potem nacisnij na klawiaturze przcisk print screen, otwórz painta, potem edyccja -> wklej i zapisz jako .jpg Potem wrzuc gdziens na serwe np. http://www.fotosik.pl W tedy bedziemy wiedziec o co chodzi.


(Tomasz Paziewski) #7

Panel sterowania -> mysz -> zakładka wskaźniki i wybierz profil (Brak) i zastosuj


(Sandrok) #8

no więc to jest to http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f01 ... 03dbe.html


(Edlib) #9

sprawdż panel sterowania - opcje ułatwień dostępu - zakładka ekran


(Sandrok) #10

i o to mi chodzło dzięki .