Grupa Domowa - błąd, brak diagnozy

(Piosokol) #1

Witam,

Byłem jakiś czas temu podłączony do Grupy Domowej. Lapek się zepsuł, poszedł do naprawy i wrócił. Chciałem ponownie przyłączyć się do grupy domowej, ale... już nie mogę...

1. Wykrywa mi grupę domową.

2. Jestem połączony jako Sieć domowa.

3. Gdy chcę się połączyć z grupą domową, wpisuję hasło a po chwili wyskakuje mi komunikat: System Windows nie może skonfigurować grupy domowej na tym komputerze.

4. Klikam "uruchom narzędzie do rozwiązywania problemów w grupie domowej"

5. Wyskakuje mi okno: Podczas rozwiązywania problemów wystąpił błąd. Problem uniemożliwia uruchomienie narzędzia do rozwiązywania problemów."

6. Szczegóły błędu:

Identyfikator pakietu: HomeGroupDiagnostic

Ścieżka: C:\windows\diagnostics\system\HomeGroup

Kod błędu: 0x8E5E0247

Źródło: Aparat

Użytkownik: MSI\msi

Kontekst: Podwyższono poziom (albo Z ograniczeniami, jeśli włączam diagnozę karty sieciowej)

Próbowałem już czystego rozruchu, mam włączone odnajdywanie sieci, włączone udostępnianie plików i drukarek, HomeGroup: Dostępne do sprzężenia.

W szczegółach połączenia sieciowego Adres IPv6 połączenia lokalnego to: fe80::214b:cf2a:c3be:8932%16

Połączenie IPv4 - Dostęp do internetu

Połączenie IPv6 - Brak dostępu do internetu

Jakieś pomysły, jak mogę połączyć się z grupą domową?

Wszystkie komputery w domu mają Win 7, antywirus był wyłączany, komputery w domu mają różne nazwy, komputery podłączone są do liveboxa.

(Gigs 12) #2

Może stwórz od nowa grupę wyświetli Ci się nowy kod udostępnienia i wpiszesz go w drugim komputerze i problem rozwiazany

(Piosokol) #3

Niestety i to nie pomaga... nie pomaga również usunięcie "idstore.sst" z "C:\Windows\ServiceProfiles\LocalService\AppData\Roaming\PeerNetworking\idstore.sst"