Grupy kontaktów w najnowszym gg

Gdy dodaje kogoś do grupy kontaktów, sposobem: Edytuj=>Należy do=>(np.) Znajomi , to później jak daje na informacje o tej osobie (nie katalog publiczny) to zamiast pisać że jest w grupie: Znajomi to pisze że jest w grupie: Pozostałe. Jak zrobić żeby dana osoba była w danej Grupie Kontaktow?

Edytuj użytkownika masz tam grupy i nalezy do.

Ustawiasz jakiej. :slight_smile:

I tak właśnie robię, ale gdy sprawdzam do jakiej grupy należy osoba (którą dodałem do np. znajomi) to pisze “Pozostałe”. Więc wracamy do punktu wyjścia. :frowning:

Mialem to samo ale w GG 7 beta 10.

Rozwiazanie.

Odinstaluj GG,Usun katalog C:\Documents and Settings\nazwa konta\Gadu-Gadu. Oraz przeczys rejestr po resztkach z GG, Tym

Acha… Nie zapomnij wczesniej wyeksportowac, listy kontaktów oraz archiwum :slight_smile:

Zrobiłem co napisałeś i to samo, może jednak (jakimś sposobem) źle to robię. Opiszcie mi jak wy dodajecie kogoś do grupy. Dodam tylko że w gg pisze mi że do grupy “Pozostałe” należy 5/36 osób. Może coś to znaczy?

Złączono Posta : 02.09.2005 (Pią) 17:13

No i problem sie rozwiązał po przeczytaniu tego Gadu . Dziękuję wszystkim za pomoc i przepraszam za kłopot. :slight_smile: Niech ktoś jeszcze raz mi poda jak się robi odnośniki, proszę o przykład.

http://forum.dobreprogramy.pl/faq.php?mode=bbcode