Gry dla 8 latka

Witam!

Mam kilka złoty do wydania na gry dla 8 latka.

Jego komputer jest w stylu mojego “Komputera 1” (stopka).

Gry kupuję na allegro.pl. Mam już Stunt GP, Real War, Worms World Party.

Jakie gry jeszcze proponujecie?

Z góry dzięki!

P.S. : Do wydania 100zł.

Za darmo proponuje Zume de luxe . Ściągniesz stąd : http://www.google.com/search?q=zuma+de+lux&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:pl:official&client=firefox-a

Lego Racers i w ogóle seria Lego…

Harry Potter wcześniejsze części…

Moja młodsza siostra zagrywała się w simsy i w 102 dalmatyńczyki…

No i jeszcze takie gry “od filmowe” (może nie za dobre, ale proste platformówki) KungFu Panda, Shrek itp…

Rayman 3…

Seria Worms, tj. - Worms 2, Worms: Armageddon, Worms World Party.

Seria Rayman, tj. - Rayman 2: The Great Escape, Rayman 3: Hoodlum Havoc

Seria HP - Harry Potter i Kamień Filozoficzny, Harry Potter i Komnata Tajemnic, Harry Potter i Więzień Azkabanu (dalsze części są mniej “cukierkowe” i mają większe wymagania).

Stunt GP, Re-Volt, M: Alien Paranoia, Gift, jakieś wyścigowe (wczesne części serii NFS, Colin McRae Rally etc.), The Sims 1.

Simsy i Harry Potter odpadają.

Wormsy mam. Stunt GP mam…

Dodane 02.08.2009 (N) 17:19

Zapomniałem dodać : gry dla chłopaka!

GTA: SA, bo nie oszukujmy się, teraz dzieciaki chcą w takie tytuły grać, sam na podwórku widzę dzieciaki 7 letnie, które latają z PSP i grają w GTA, a także bawią się w GTA. Jest to straszne, ale i prawdziwe, niestety…

Gry niestety są sprawdzane na początku przez jego ojca.

GTA odpada.

Niestety? Ty chyba sobie żartujesz… Potem dzieciak wyrósłby na takiego siedzącego na ławeczce, palącego marichuanę i bijącego innych człowieka.

“Niestety” było napisane w kontekście tego że ta gra nie może być podarowana temu chłopakowi.

Colina ? Grida? Może Piłkę nożną? Fifę albo Pro Evo jest dużo opcji!

GRID? Odpada. Wymagania mają się nijak do komputera w stylu komputera 1 ze stopki autora wątku. Jakieś starsze wyścigówki, sportowe itd.

Harry Potter (trzy pierwsze części) - niby czemu twoim zdaniem odpadają ??

FIFA 07

Pet Racer

NFS Most Wanted

Colin 04

Bo chłopak nie lubi tego magika :smiley: / Zresztą… Tak jak ja.