Gry dzialaja tylko na OpenGL :(

Witam.

Mam problem nastepujacy;

gry odlpalaja tylko na openGL :shock:

Jak jest gra na DireXt to nie odpala tylko jest czarny obraz i komp przestaje reagowac :frowning:

np.ET chodzi na openGl i dziala swietnie,

A hitman 1(oryginal)juz nie dziala.ale jak zmienie w ustawieniah hitmana zeby uruchamial sie za pomoca openGl to dziala.

A hitman to jedyna gra w ktorej moge zmienic te ustawienie,

Sterowniki do grafy mam poprawnie zainstalowane.

moja konfiguracja sprzetowa:

Duron700mhz

320mb ram

GeForce4 mx440(stery 71.89)

Za wszystkie odpowiedzi dzieki.

PS

niepiszcie ze to wina sterow bo stery zmienialem z 10 razy i za kazdym razem to samo :shock:

Autorze tematu nie jesteś godny mojej pomocy.

te sterowniki co mi podales nie pomagaja w rozwiazaniu probleTen problem wystapil nagle .nagle gry przestaly dzialac.a napoczatku mialem stery9x.xx i dzialalo swietnie.wiec niepisz ze stery mam za nowe.

A na Dirextach sie nieznam wiec podaj konkretny.

N początku odinstaluj poprawnie sterowniki.

Jak to zrobić jest w dziale “Sprawdzone porady”

Następnie ściągnij i zainstaluj sterowniki z serii 56.72

Usuń dx`a i ponownie zainstaluj wersję 9.0c

niepomoglo :frowning: :frowning:

po instalacji sterow 56.72 grafika w ET wygadala jak rysunkowa :o

A moze karta graficzna sie zepsula??

Wątpie. Tak to by ci żadne gry nie chodziły…

Lecz kartę możesz sprawdzić na innym kompie.

raczej niemoge.niemam u ogo sprawdzic karty bo znajomo maja nowe sprzety w kturych niema wejscia AGP.A jak nawet by mieli to oni boja sie kompa otwierac :hahaha:

prosze o pomoc.Chce se pograc. Jak naprawic ten problem?

Nie jesteś godny mojej pomocy.

wpisalem dxdiag.txt i pisze ze niemozna odnalezc pliku dxdiag.txt. :o

moze zle nazwe podales??

chociaz powiedz co myslisz o tym problemie,co ci sie wydaje :wink:

Nie kazałem Ci wpisać w pole Uruchom słowa dxdiag.txt , lecz _ dxdiag _

Dla komputera do ogromna różnica. Napiszę jeszcze raz w innym stylu.

Kliknij w menu Start potem wybierz Uruchom… W tym nowym, małym okienku wpisz słowo dxdiag. Naciśnij OK. Poczekaj 15 sekund. Na dole dużego okna naciśniesz na przycisk Zapisz wszystkie informacje… Pojawi się okno Zapisz jako… z domyślną nazwą dxdiag. Wybierzesz miejsce docelowe np. pulpit i klikniesz na przycisk Zapisz Nim to zrobisz przeprowadź wszystkie testy w zakładce Ekran o ile będzie to możliwe. Otwórz plik dxdiag w notatniku, zaznacz cały tekst, skopiuj go i zamieść na forum. Zobaczę w czym problem. Podaj mi link do skrótu gry ET. Jak brzmi pełen tytuł? To nie mam teraz znaczenie skoro 3D Mark 2001 SE nie działa.

oco ci chodzi??

:zdziwko:

Alt slozy do pisania polskich liter,ale mnie sie niechce :hahaha:

robilem te testy w dxdiag i pisze ze niewykryto problemow

Nie jestem jasnowidzę , bez konkretnych informacji nie jestem w stanie ustalić poprawnych flag, wpisów w rejestrze. Nie wiem nawet, jakiego systemu używasz. Czy benchmark 3D Mark 2001 SE działa? Moim zdaniem twój problem polega, na tym, że zbyt wiele wersji sterowników zainstalowałeś np. bez ponownej deinstalacji ("bo się nie chciało ich odinstalować). Te dziesiątki instalacji z początku tego tematu.

Autorze teamtu nie jesteś godny mojej pomocy.

Czlowieku! !!

Sprawdź najpierw swoje błędy. Nie wierzę, abyś cokolwiek czytał z prasy. Gdyby tak było, to byś lepiej pisał. Nie wytykaj mi zwykłej literówki. T a D jest blisko sobie na klawiaturze. Masz problemy z przeczeniem “nie”. Podsumowując nauczyłeś mnie jednego, że nie warto pomagać osobą, które byle jak piszą na forum, nie wykonują moich poleceń i mają wyolbrzymione zdanie o sobie. Człowieka bardzo łatwo poznać po jakości pisma. Nie traktuję Cię jak idiotę i nawet tego nie napisałem. Sam się tak określiłeś.

Od tej chwili nie interesuje mnie twój problem. System masz uszkodzony i idź z tym do serwisu. Żegnam cię na zawsze :stuck_out_tongue:

No to niech ci się zechce, że tak powiem. Może nie wiesz ale tu jest polska i tu się pisze w j. polskim. Naucz się pisać, w przeciwnym wypadku mało ludzi będzie ci pomagać z tego powodu że tekst bez polskich znaków czyta się o wiele trudniej(mimo pozorów)

Mam nawet gorszego kompa od twojego i u mnie działa, to jak u ciebei nie może działać?

Jakiś komunikat, błąd?

Klikam na ikonke i się niechce uruchomic.Reinstal niepomógł.

Teraz odpowiada wam moja pisownia?? :smiley: