Gry flash przycinają się w Firefoxie

(danyll) #1

Problem jest w tym, że gdy odpalę Mozillę Firefox 3.6.6 to w grach Flash można zaobserwować spowolnioną animację, przycinają się gry i nie można normalnie grać. Aktualizowałem adobe flash oraz sprawdzałem na operze. W niej nie ma spadku płynności gry, jest w miarę grywalnie. Problem dotyczy Firefoxa, Jak to naprawić?

(luger) #2

Zaktualizuj Firefoxa do 3.6.8

(LonngerM) #3

Firefox oddzielił działanie wtyczek od programu, jeżeli masz program poprawiający płynność działania systemu np. TuneUp to wyłącz zmienianie priorytetu działania - mnie ustawiał Firefox-a na wyższy (bo aktualnie uruchomiony), a jego wtyczki (które działały dla TuneUp w tle) na niższy - okropnie się przycinało.

(danyll) #4

Nie rozumiem chyba. Mam ustawić priorytet firefoxa na Normalny, a plugin-container na niski, tak? Mam w menadżerze zadań wtyczkę która zapisuje priorytety, więc chyba nie potrzebuję tuneXP, chociaż jak powiesz jak to w nim zrobić to byłbym wdzięczny:)

(luger) #5

Nie o to chodzi, w TuneUp Utilities 2010 są opcje poprawiania w czasie rzeczywistym czasu reakcji i szybkości uruchamiana programów. Jeśli używasz tego programu to wyłącz je bo to one ustawiają priorytety, w tym przypadku błędnie.

(Przemek191191) #6

Miałem kiedyś ten sam problem z innym programem podobnym do tuneup, w moim przypadku odinstalowanie owego programu pomogło.