Gry flash przycinają się w Firefoxie

Problem jest w tym, że gdy odpalę Mozillę Firefox 3.6.6 to w grach Flash można zaobserwować spowolnioną animację, przycinają się gry i nie można normalnie grać. Aktualizowałem adobe flash oraz sprawdzałem na operze. W niej nie ma spadku płynności gry, jest w miarę grywalnie. Problem dotyczy Firefoxa, Jak to naprawić?

Zaktualizuj Firefoxa do 3.6.8

Firefox oddzielił działanie wtyczek od programu, jeżeli masz program poprawiający płynność działania systemu np. TuneUp to wyłącz zmienianie priorytetu działania - mnie ustawiał Firefox-a na wyższy (bo aktualnie uruchomiony), a jego wtyczki (które działały dla TuneUp w tle) na niższy - okropnie się przycinało.

Nie rozumiem chyba. Mam ustawić priorytet firefoxa na Normalny, a plugin-container na niski, tak? Mam w menadżerze zadań wtyczkę która zapisuje priorytety, więc chyba nie potrzebuję tuneXP, chociaż jak powiesz jak to w nim zrobić to byłbym wdzięczny:)

Nie o to chodzi, w TuneUp Utilities 2010 są opcje poprawiania w czasie rzeczywistym czasu reakcji i szybkości uruchamiana programów. Jeśli używasz tego programu to wyłącz je bo to one ustawiają priorytety, w tym przypadku błędnie.

Miałem kiedyś ten sam problem z innym programem podobnym do tuneup, w moim przypadku odinstalowanie owego programu pomogło.