Gry Free-to-Play to serio free? Pare tytułów


(arlid) #1

Witajcie. Wczorajsza gra na weekend zainteresowała mnie i poczytałem trochę na temat gier typu Free-to-Play. Nie jestem jednak przekonany czy gry te są tak na prawdę darmowe. Jak to z tym jest? Zainteresował mnie Bullet Run i Settlers Online. Grał ktoś w te tytuły? Może ktoś mógłby powiedzieć o rozgrywce słów kilka?Rzeczywiście rozgrywka jest darmowa? Nie chciałbym potem dostać jakiegoś rachunku, czy innego pisma :stuck_out_tongue: Wiem, ze to może wydać się dziwne, ale staram się ostrożnie na wszystko patrzeć :slight_smile: A może gracie w jakieś inne tytuły tego typu?


(adao1003) #2

Settler online n a pewno jest za free bo gralem


(LonngerM) #3

Gry Free-to-play to są gry za darmo - nie dostaniesz żadnych rachunków, ani nic podobnego, ale zawsze jest jakiś haczyk.

Osobiście takich gier nie lubię, a czemu? Bo zwykle są napakowane mikropłatnościami, które w dużym stopniu ułatwiają grę i w pewnym momencie nie ważne jakbyś się starał to bez płacenia będziesz mocno odstawał od tych co płacą. Gry P2P są jakie są, ale jak płacisz abonament i masz pełny dostęp do całej zawartości to wiesz, że masz szanse i wszystko zależy od Twojej gry, a nie od kasy w to wpompowanej.


(luger) #4

Co do polecania, takich gier jest bez liku i co nóż wychodzą nowe, np. ostatnio

Ghost Recon Online http://ghost-recon.ubi.com/ghost-recon- ... n-GB/home/

Poza tym kilka linków:

STEAM http://store.steampowered.com/genre/Free%20to%20Play/

ORIGIN http://www.play4free.com/pl/

World of Tanks http://worldoftanks.eu/

Niedługo będzie już dodtępna Open Beta War Thunder World of Planes , najlepiej już się zapisać bo zapraszają co chwilę nowych http://warthunder.com/

Combat Arms Europe http://en.combatarms.nexoneu.com/Intro.aspx

To oczywiście nie wszystko ale i tak za dużo jak na jeden raz :slight_smile:


(Wpisy) #5

league of legends


(Superbliski500) #6

Wedlug mnie najlespsze world of tanks sam gralem kiedys troche na poczatku idzie ciezko ale jak sie zdobedzie te lepsze czolgi to fajnie idzie oczywiscie mozna wydac na to kase na jakis tam gold ja nie uzywalem i dalem rady wiec i ty powinienes sobie poradzic


(system) #7

black shot

-- Dodane 29.09.2012 (So) 23:27 --

black shot


(luger) #8

http://www.twowar.com/games/blackshot.asp


(LonngerM) #9

Tak... niby fajnie, ale jak dobijesz wyższych tierów to jeden~dwa pociski będą cie kosztować tyle ile zarabiasz za zwycięską bitwę... niestety premium jest wtedy konieczny...


(system) #10

battlefield play4free, ale z wyższym lewelem nie da się grać


(Marcin86s) #11

A już się zajarałem że coś fajnego P4F... :frowning: Co oni zrobili z tą grą? Czy GR nie siliło się kiedyś na bycie symulatorem, a tu jakieś gówna jak niewidzialność, co to ma być? :expressionless:


(Drobok) #12

smite :slight_smile:


(igrek) #13

LonngerM , nie wiem jak gracie w takim razie, mam na razie 8 tier (doszedłem bez premki) zbadany 9 tier, niedługo go zakupię, wystarczy tylko dobrze grać, nie liczą się fragi a dmg jaki zadasz, za to masz kasę, rzadko kiedy wychodzę na - i premka mi nie potrzebna jest.


(LonngerM) #14

igrek Nie wiem... ostatnio gra się mocno pozmieniała, to kto wie, może to poprawili, ale wiem, że grając bez premki Ferdynanda mogłem pooglądać w garażu, bo mi się w ogóle nie zwracał.


(igrek) #15

Ogólnie polecam grę po patchu 8.0 ale jeszcze trochę bugów jest.