Gry klatkują

Witam otóż od pewnego czasu gry mi klatkują a wszystko zaczęło się gdy  zmieniłem 9500gt na 9600gt.Czego to wina?

Specyfikacja :

Procesor: AMD Athlon 64 X2 Dual Core Processor 4400+ 2.30Ghz

Karta Graficzna : 9600gt

RAM: 3,00 GB

Windows 7 Home Premium 64bit

i zasilacz FORTRON 300w FSP300-60GTM

Klatkują gry od Cod4 do BF3, black ops totalnie ścina na najniższych ustawieniach, w Cod4 gdy wejdę na serwer to mam laga i muszę chwile odczekać w bf3 głównie dźwięk . W Cod4 mam też mało fps bo od 150 do 250 na najniższych czyli tak samo jak na 9500gt .Czy ten zasilacz ogranicza karte graficzną?

Proszę edytować Swój post i poprawić “KRZYK” w temacie wątku, same WIELKIE litery są traktowane jako krzyk w sieci. Zignorowanie zalecenia może zakończyć się usunięciem tematu z forum. Dziękuję za uwagę.

Podaj dokładnie jaki zasilacz, czy sterowniki masz nowe. Dość słaby procesor na tą kartę.

Podstawowe pytanie: Czy po zmianie karty zmieniłeś sterowniki?

 

Sprawa druga - jeżeli nie znasz nazwy zasilacza, to prawdopodobnie jest to coś o podwyższonym ryzyku używania.

 

I ostatnie - jakie gry? Te same, które wcześniej działały bez problemu, czy może jakieś nowe, inne, bardziej wymagające?

 

 

Procesor nie ma aż takiego wpływu w tym przypadku. Skoro tamta karta działała…

Proste, GF9600 potrzebuje nieco więcej mocy niż 9500 a twój zasilacz (pewnie z “czarnej listy”) nie wyrabia. Zmień zasilacz i módl się, byś zdążył go wymienić, zanim nie usmaży ci połowy komputera.

 

Jeżeli Twój zasilacz jest tutaj, to pędź do sklepu.

Jeżeli go nie ma, to napisz model.

Może po prostu go tutaj brakuje.

 

Zdecydowanie ten procesor za słaby za 9600gt. Koledzy wyżej mają rację. Podaj dokładnie markę i model zasilacza. 300W to troche mało, żeby utrzymać w stabilnośći takiego kompa, zwłaszcza, że 9600gt potrzebuje na pewno trochę więcej mocy, niż 9500gt :P 

Podejrzewam, że siedzi w nim Akyga, ale czekamy na Twoją odpowiedź.

 

Powodzenia