>>gry komputerowe <<


(Michal2005) #1

Witam bardzo lubię grac w gry komputerowe o dużych wymaganiach sprzętowych . chciał bym się dowiedzieć na którym systemie chodzą lepiej gry czy na windows vista czy na xp? :slight_smile: ??

Mam procesor 3600+ Dual Core Plyte gluwnom AsUs M2N4 SLI czyli moge wlozyc 2 karty graficzne karte graficzną mam PALIT Geforce 7600GS 256MB DDR3 pamięć 1G ram ddr2 dysk 160Gb itp .Proszę o odpowiedzi z Góry dzięki :stuck_out_tongue:


(Clubbasse207) #2

wiesz co

wałkowane to już było tule razy że szkoda się powtarzać ..

poszukaj na forum jest setki takich pytań ...


(Microcom3) #3

Ja w gry niegram bo nielubie, ostatnio w co grałem to chyba nfs underground, wracając do tematu to wydaje mi się że na bardzo zaawansowanych grach w viscie to może być mało ramu, ale niewiem myśle że najlepiej powiedzą ci którzy mają dłużej viste i grają w gry.


(Michal2005) #4

Dzieki za odpowiedz ale 1G ramu musze jeszcze dokupić aby vista chodzila dobrze .Proszę o konkretniejsze odpowiedzi z góry dzieki Język

_________________

Michał


(Microcom3) #5

jak dokupisz jeszcze 1Gb ramu to vista będzie chodziła wyśmienicie i myśle że i gry będą śmigały.


(Miwidlak) #6

Jeśli u mnie chodzą płynnie w rozdzielczościach 1280x1024 z pełnymi detalami a Ty martwisz się o płynność na Twoim sprzęcie to PROSZĘ CIĘ zamieńmy się :slight_smile:

Pozdrawiam


(Robert Warszawa) #7

Ja w Carbonie ustawiłem jakośc detali na ŚREDNIE, roździałkędobrałem odpowiednią i gra w sumie cacy wygląda i nie tnie się jeszcze tak bardzo, chociaż czasami restarta trzeba dac!

No cóż... VISTA zaczyna dopiero karierę w Polsce więc nie wiem... Windows XP jest dobry w sumie do tych gier z ostatbich lat, 98 to myślę że "Raj dla gierko-maniaków"... Poza tym nie lubię męczyc za bardzo kompa przy grze w rozmaite gry, w grę to wolę pograc na PlayStation 2 (PeCetowcy tego nie zrozumieją...).

Sprzęt masz w sumie spoko, ale po co Ci VISTA... No... Chyba że czekasz na DirectX 10...!


(Asterisk) #8

Przenosze tutaj - stosownie do treści

BTW. Zmień tytuł na konkretny używając funkcji icon_edit.gif

Inaczej temat poleci do śmietnika.