Gry które kiedyś działały bezproblemowo tną się. ; /

A więc tak jak w temacie.

Gra np. Bus Driver kiedyś działała poprawnie na najwyższych a teraz tnie się na naniższych tak że nie da się grac.

Komputer oddawałem 4 razy do serwisu, wymienili 2 razy płytę główną i raz dysk. Lecz problem jest wciąż.

Przed 4 oddaniem do serwisu zainstalowałem Vistę i gra działała na najwyższych bezproblemowo. Potem pojawił się BSOD i cały czas się pojawiał. Oddałem 4 raz i zainstalowałem XP [wymienili płytę główną] i znów to samo. Znam takiego informatyka, który mówił że przyczyną może byc zła konfiguracja dysku SATA w biosie lub brak sterowników. Sterowniki mam do mojej płyty nazywa się to Ati South Bridge. Jestem teraz świeżo po formacie. Napewno nie jest to wina systemu operacyjnego ponieważ kasowałem za każdym formatem wszystkie partycje i zakładałem na nowo po czym instalowałem system. Kiedyś wszystko śmigało nawet na XP. Moja konfiguracja kompa w podpisie.

Sprawdzałem pamięc memtestem “0 errors”.

Proszę o pomoc bo już mi ręce opadają…

PascalHP.

Zainstalowałeś wszystkie stery ? / prawidłowe

oczywiście że tak. zrobiłem to zaraz po zainstalowaniu systemu. instalowałem z płyty ze sterownikami tak jak to robiłem zawsze.

A jak wygląda sprawa z zasilaczem?

Podaj napięcia z BIOSu i Everesta Ultimate.

Jeśli pojawi sie BSOD to pokaż plik z Minidumpa.

Sprawdź bad sectory na dysku poleceniem chkdsk /p /r

erwl1727928142o.PNGz everesta, z biosa podam później.

Temp w porządku.

Nie podałeś przypadkiem z wersji Home, bo wygląda jakby przekłamywał?Podaj z Ultimate(linka podałem).

Jaki masz zasilacz?I podaj potem z BIOSu.

Podałem z Ultimate ściągałem z twojego linka.

Zasilacz: Feel I-350ATX 350W ATX12V

Napięcia: [Z BIOSU]

CPU VCORE : 1.256 V

3.3 VCC : 3.408 V

5V : 5.198 V

12V : 12.320 V

3.3 V SB: 3.408 V

Zasiłka moim zdaniem do wymiany.Masz możliwość sprawdzenia kompa na lepszym(i mocniejszym) zasilaczu?

no właśnie nie za bardzo… bo na gwarancji na plombach i nie mogę go zbytnio otwierać.

jak zasiłka to dlaczego wtedy na visicie działało ?

Start->Uruchom->dxdiag i przetestuj wszystkie moduły, sprawdź też przyspieszenia.

Podaj jeszcze screeny z zakładki Komputer->Podsumowanie.

wyniki dxdiag:

Przyspieszenia są włączone.

Wszystkie testy pomyślne.

Screen z podsumowanie:

http://img.wklej.org/images/96934podsum.PNG

Akurat chodziło mi o Everesta:

aha, :x

http://i35.tinypic.com/23u8oqf.png

Zainstaluj odpowiednie sterowniki do swojej karty graficznej ewentualnie DX.

instalowałem… inne…

nie pomaga.

poza tym te są odpowiednie

Sprawdź dysk MHDD.

Może tak mi powiesz co mam w tym programie zrobić, bo będę pierwszy raz go używał.