Gry które przeszedłeś(aś)

moje gierki:P

GTA SA, GTA VC, GTA 3, GTA 2, POPSOT, POPWW, POPT2T(w trakcie), XIII i wiele więcej nie pamięam:P

Diabo I + Hellfire, Diablo II + Lord of destruction, Fallout 1, Fallout 2, IceWind Dale + Heart of Winter, Baldurs Gate I, Quake II, Ace ventura, Hokus pokus- Różowa Pantera, Blood 2, Call of Duty I, Call of Duty II, Divine Divinity, Emergency 2, Gothic I, GTA Vice City, GTA San Andreas, Mafia, Max Payne, NFSU2, PainKiller, Red Alert 2, Soldier of Fortune, StarCraft + Broodwar, WarCraft2, Stronghold, Stronghold II,

ufff chyba tyle :smiley: fajnie tak było sobie przyminec wszystko :wink:

a i na koniec jeszcze moge dozucic Elastomanie! :wink:

Doom 3, Diablo 2+Lord of Destruction, Return to Castle Wolfenstein, Silent Hill 1 i 2, Quake 2 i 3, Commandos 2 i 3, Painkiller, Max Payne, Soldier of Fortune, Call of Duty, Delta Force: Helikopter w ogniu.

Skromnie :wink:

o stary troche tego jest nawet wszystkich nie pamiętam ale napewno pamiętam:Morowind,Medal of Honor(wszystkie części),Call of Duty(wszystkie części),GTA(wszystkie części),Need for Speed Most Wanted i NFSUG 1 i 2,Diablo 2 i Lord of Destruction,Half Life 2,Heros 1,3 Armagedon Blade i 4,Project IGI 1 i 2,Star Wars Battlefront 1 i 2,Halo,War Times,Comand Congert General(nie wiem czy to się tak pisało),Batterfield 1942,Vietnam i 2,Commandos 1,2 i 3,Echelon,Fifa 2002,2004,2005,2006 i 99(99 najlepsza :mrgreen: ) więcej nie pamiętam

Witam!

Mam taką jedną prośbe do osób które lubią starą gre Duke Nuken 3D. Grałem w nią juz wiele lat temu i przeszedłem zawsze do konca gry- jednak tylko dwa głowne działy (z trzech).

Prosilbym aby mi ktoś pomógł i napisał gdzie w “dziale” L.A. MELTDOWN w czwartej planszy (licząc od pierwszej ->Hoolywood Holocaust {bodajże taka nazwa}).

Dodam że w tej 4 planszy (której nie mogę porzejść) aktywowałem wszystkie klucze :!: - jedynie nie wiem gdzie znajduje się “wejście” do następnej planszy…

Jeśli ktos wie to prosze o podpowiedź :stuck_out_tongue:

Ja przeszłem

Gothic 1

Gothic 2

Gothic 2 Noc kruka

wszystkie nfs i gta, hesroes III of might and maghic, a więcej nie pamiętam :stuck_out_tongue:

Pierwsza grą jaką przeszedłem był Wolfenstein 3D, potem Quake I. Następnie nie pamiętam w jakiej kolejności ale to były: Quake III, Painkiller, Far Cry, Mafia, GTA III, Vice City, San Andreas, Return to Castle Wolfenstein, Call of Duty, The Sims :wink: Było ich jeszcze kilka troche wczesniej po premierze wolf3d ale nie pamietam za bardzo.

Syberia i Syberia 2

original war,kangurek kao 2,dsj3,spellforce zakon switu!!

splinter cell splinter cell pandora tomorrow NFS Underground 2 NFS Most Wanted Call of Duty 1 i 2 Stolen FIFA 02 03 04 05 06 King Kong BF 2 Bf 2 Special Forces Worms Forts Kangurek Kao 3 :smiley: HALF LIFE Tomb Raider 2 3 4 5 6 Medal Of Honor AA Hitman 47 Hitman Silent Assasin Conflict Desert Storm CT Special Forces RTCW DSJ 3 GTA SA HEROES III I TO CHYBA WSZYSTKO

Niedawno przeszedłem CoD 2 :smiley:

nfs u1, nfs u2,nfs mw,

warcraft 3,caddilac and dinosaur, cs czero, dungeon kepper 2,moto gp 3,moto gp 2,nosferatu-zemsta malchiniego,delta force,moto racer 3

iiiii

::

gta vc, i gta 3

:smiley: saper nfsu2 nfsmw pasjans (czarny) i z chuckiem norrisem PAINTA :stuck_out_tongue:

giana worlds :-] gta sa

F.E.A.R. do podziału z kolegą (na kodach :p), DOOM 2 i…tyle :slight_smile:

ja dzisiaj TOCE 3 i OJCA CHRZESTNEGO oraz NFSMW

Desperados, Roobin Hood: Legenda Sherwood, Stronghold, Stronghold: Crusader, Toon Car, NFS:HP2, NFS:U, NFS:U2, Diablo, Diablo 2, Diablo 2: LOD, GTA 3, GTA 3:VC, Lego Racer, Różowa Pantera: Hokus Pokus, Najdłuższa Podróż, Syberia 2, Władca Pierścieni: Powrót Króla, Warcraft 3: Reign of Chaos, Warcraft 3: Frozen Throne, Serious Sam, Serious Sam 2, Max Payne, Max Payne 2, Postal 2, The Elder Scrolls 3: Morrowind + Trójca, Medal of Honor:AA, Call of Duty, Heroes 3, Heroes 3: Armagedon’ s Blade, Heroes 3: The Shadow of Deadh, Harry Potter: Komnata Tajemnic, Mortal Kombat 4, XIII, Gothic, Gothic 2, Gothic 2: Noc Kruka, Icewind Dale, Icewind Dale: Serce Zimy, Mafia, Medal of Honor: Spearhead, Medal of Honor: Breakthroug, Piraci z Karaibów, Oni, Re-volt, Książe i Tchuż, Podróż do wnętrza Ziemi, Hulk, Tony Hawks Pro Skater 2, Manhunt, Dungeon Siege II

z tego co pamiętam ty tyle :mrgreen:

Ja pamiętam tylko NFS: MW bo dawno w nic nie grałem.

Nieługo będę przechodził Simsy :lol:

—>NFS MW

—>Warcraft 3(kilka razy:D)

—>Gta 3, Vice City, San Andreas

—>Armie Exigo

—>Call of Duty

reszty nie pamiętam…

hmmm…dużo było tych gier ale napisze te ktore nie dawno przeszłem no więc…

F.E.A.R

GTA:SAN ANDREAS

The GodFather tyle :lol:

PZDR!