Gry MMO z dość dużym pingiem :)

WItam poszukuje takich gier jak w temacie :slight_smile: Mówiąc duży pin mam na myśli od 300-1000 :frowning: WIem, że to jest załamka, ale mój net lepszego nei osiąga. Więc nie zależy mi tu na żadnych extra tytułach, ale jakiś miłe gry, np. Soldat chodzi mi w miare dobrze, ale po jakimś czasie zostaje skickowany z serwera za pingi… Więc co forumowicze, pomożecie mi, znaleźć coś? :slight_smile:

Scorched 3D to połączenie strategi turowej z dynamiczną akcją, w której walczy ze sobą określona liczba przeciwników na arenie przypominającej niezamieszkałą wyspę. Gracz do dyspozycji posiada szereg różnorodnych pojazdów w tym helikoptery, czołgi, armaty, wozy pancerne, wyrzutnie rakiet czy pojazdy znane z filmu Gwiezdne Wojny, które w połączniku z odpowiednim uzbrojeniem mogą poprowadzić do do zwycięstwa. W Scorched 3D można grać w dwóch trybach. W walce turowej gracz po oddaniu swojego strzału musi czekać aż wszyscy przeciwnicy wykonają swój ruch. Drugi tryb (Apokalipsa) jest bardziej ciekawy, ponieważ gra toczona jest w czasie rzeczywistym.

gra z vortalu :mrgreen:

To znaczy, że będę mógł grać w tą grę dość płynnie z takim pingiem? :slight_smile:

W żadną grę nie pograsz płynnie z takim pingiem. Nawet opóźnienia przy grze w szachy będą denerwujące :stuck_out_tongue:

Telefon w rękę i wrzeszczysz na dostawcę internetu - miałem podobny problem i taki “zabieg” dał mi pingi 20-60. Tylko u mnie nie było AŻ takich pingów, ale gram w counter-strike, gdzie ping powyżej 100 to już masakra.