Gry na podobę GTA

Pax , GTA 4 zawsze na kompa też wydawali i będą wydawać, więc Ty piszesz bzdury.

Wiadomo że na kompa wyjdzie ostatnia jak zawsze i nie ma o tym na razie mowy.

Ale każdy wie że zawsze wychodziło po premierach na inne platformy i tym razem też będzie!

Pax czytałam w Clicku, że może nie wyjść na PC, bo za duże piractwo :confused: Ale czytałam post pewnego gościa na moim forum, że wykupił on za 90 zł dostep do dema GTA 4 na kompa przez 30 dni…nie chce mi się w to wierzyć :confused:

A ja wam mówię że będzie na pc.

dema R* żadnego nie wydawał na PC, demo zobaczyli ci reporterzy z magazynu Xbox 360 Gamer Magazine ale na XBOXa

A jak było z GTA 3 :?:

Miało wyjśc na PS2

A jak jest :?:

Tak samo mówiono o piractwie…

Na pewno będzie na PC

Zobaczy się w dniu premiery na konsole i jak coś to kilka dni później R* powinienien wspomnieć że wyjdzie na PC bo jak nic nie powie to już wiadomo że nie będzie na PC

ale wiele może się wydarzyć

Może El Matador… coś w stylu GTA, ale trochę inna fabuła… No i jesteś po stronie dobra

Jest też taka opcja:

Czytaj uważnie.

Jeśli żadna z w/w gier Ci się nie podoba to napisz sobie nową. Jak już bedziesz ja mial to przeslij linka to sprawdzimy czy jest lepsza przynajmniej od tego GTA

Źle to rozumujecie. Najpierw gra ma wyjść na konsole (kilka, jak to już mają w zwyczaju), a później nastąpi konwersja na komputery stacjonarne. Nie ma powodów do rozpaczy. GTA 4 ma mieć również wbudowany tryb sieciowy, więc muszą stworzyć wersję komputerową.

Zapomnieliście o jednej, też ciekawej grze, która ma z GTA coś wspólengo:

>Scrapland< Polecam.

to miał być żart??

Nie, to prawda.

Scrapland jest fajny, komiczny, i jest mieszanką gatunków. Z tego względu grając w grę Scrapland, możemy mieć pewne skojarzenia co do GTA.

walker123 masz trochę racji :mrgreen: ja w to grałam (kilka lat temu, jak nie miałam co robić -.-) i są wprawdzie statki zamiast aut, ale jest Policja :mrgreen: No dobra, nie ma to aż tyle wspólnego z GTA co np. Just Cause, ale troszeczkę… :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: