Gry na PS2

Witam:)

Ostatnio kupiłem sobie PS2, czy jest możliwość nagrania płyty z PC i potem grania z niej na PS2??

Czy jest jakaś gra na PS2 w stylu Need for speed??

pozdrawiam

dziękuję za odp.

Możliwość jest, ale jest to nielegalne.

Jak widać na tej stronie: http://pl.wikipedia.org/wiki/Kategoria: … yStation_2 jest nawet 5 gier NfS na tę konsolę.

na ps2 są wszystkie nfs most wanted carbon pro street undercover

Poza tym trzeba mieć przerobioną konsolę-ale wtedy tracisz gwarancję :!: Można też kupić już przerobioną konsolę, ale czy ma ona jakąś gwarancję to nie wiem.

Przerobiona nie ma gwarancji, bo mój kumpel ma taką i nie ma tej gwarancji :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

niekoniecznie. zeby grac w “kopie gier” (nazwijmy je tak umownie) potrzebujesz modchipa albo “emulatora” (powiedzmy). modchip to oczywiscie utrata gwarancji, “emulator” to swap magic (aktualna wersja to 3.8 ) jak dostac, gdzie dostac i co robi to juz powinienes sobie wygoglowac :stuck_out_tongue: powodzenia.

Ale za Swap Magic trzeba troche wydać, ale jak lubisz wydawać szmalu to proszę bardzo :wink: :wink:

Jakby lubił wydawać kasę, to by sobie kupił oryginały, a nie pytał o możliwość ściągania z neta.

ja posiadam ps2 przerobiona na swap magic 3.8 i nie narzekam :wink: tylko na płyty bootujace trzeba uważać :smiley:

Dodane Śr, 25 mar 2009, 21:33

Ja za swojego wydalem 80 zł a chip jest drozszy!