Gry na systemie vista ultimate


(Piotrkijak) #1

Witam!

Mam zamiar zakupić vistę ultimate, jednak chciałbym się dowiedzieć czy będę mógł w miarę uczciwie pograć na tym systemie.

RAM 1024MB

procesor intel pentium4 3.0 GHz

grafika palit 7300GT 512mb RAM

Z góry dziękuję za odpowiedzi


(mati75) #2

mało ramu i słaby procek na granie na viście


(Marcinb677) #3

Na płynne działanie Visty musisz zakupić jeszcze co najmniej 1 gb bo przy takiej konfiguracji nie ma co instalować Visty a co dopiero jeszcze na niej grać no i oczywiście jakiś procek dwurdzeniowy... najtańszy dostaniesz już za przeszło 200 zł


(Dzimi21) #4

Dla Visty do konfortowej pracy wymagane jest 2 gb ramu i jakis procesor 2 rdzeniowy. Więc nie polecam instalacji Visty, a co dopiero używania jej do gier przy tej konfiguracji sprzętowej.


(Piotrkijak) #5

Oj pomyliłem się co do procesora ja nie mam procesora pentium 4 3.0 Ghz tylko pentium4 2x3.0Ghz bo menedżer urządzeń widzi mi go jako dwa procesory. :oops:


(velover) #6

W najnowsze gry tez nie pograsz, bo troche slaba karta. Pograc bedziesz mogl w nieco starsze gry zbudowane na DirectX 9


(Piotrkijak) #7

Właściwie to właśnie chodzi mi o starsze gry bo w najnowsze narazie nie gram Jeszcze raz dziękuje za wszystkie odpowiedzi i temat uznaje za zamknięty.


(Lukaszalewski) #8

To jest procesor jednordzeniowy technologia HT sprawia, że wygląda jak dwurdzeniowy, miałem kiedyś P4 3,06 i też wirtualnie widoczne były dwa rdzenie!


(Lurker1) #9

Pod Vistą działają stare gry, DirectX10 poprawiają to i owo w tych grach.

U mnie Vista porobiła skróty, tak że programy miały tak jak pod XP.