Gry nie działają, a sprzet dobry

Cześć mam kompa od kilkunastu miesięcy . Płyta główna- ASRock P4S61 661FX DDR 400 VGA LAN uATX; Procesor-Intel Pentium 4 HT 3.00 GHz S478 BOX;512mB DDRAM PC3200 (w dualu); Grafika- GeForce FX5200 128mb DDR (64b) +TV out; Twardy- 80gb Samsung ATA133 7200rpm. Nie wiem co jest nie ma mowy o cal of duty 2 nawet na najnizszych ustawieniach, san andreas się cieło na najniższych, nfsu2 na najnizych działał. Nie wiem czemu ale FIFA06 działa bez zakłuceń. Poprostu nie wiem co jest. Wszystkie gry sie zcinają. Możecie pomuc?

masz najnowsze stery?

Tak sterowniki sa najnowsze pobierałem niedawno.

Zawsze nie działało, czy tylko ostatnio?

Słaba grafika. Z opisu wynika że ma 64 bitową szynę pamięci, a standardem jest minimum 128 bitów. Różnica w cenie może z 10 zł, a prawie dwukrotnie większa wydajność.

Radzę zmienić sklep komputerowy.

MaRa ma rację,wymień tą kartę grafiki,masz obniżoną nawet przepustowość pamięci w komunikacji z kartą graficzną,z 6,4 GB/s do 3,2 GB/s,a różnica w cenie to 10,20 zł,w ogóle geforce fx to słabizna,polecam GF 6200 128 MB 128 bit,albo Radeon 9600 128 MB/128 bit na tym nic się nie zatnie

Z FX 5200 daleko nie zajedziesz. Ta karta jest przeznaczona do pracy biurowej, a nie do grania. FX ogólnie mają słabą opinnię, więc radze Ci kupić jakiegoś Radka albo GeForce’a 6xxx.

A moze Direct X 9.0c nie masz??

jakby nie mial to chyba fifa by mu nie dzialala !!

masz bardzo slaba karte graficzna i to dlatego , dla pewnosci pokombinuj jeszcze ze sterownikami(sprobuj zainstalowac troche starsze ale nie za stare) a jak bedzie dalej tak samo to pozostaje jedynie wymiana karty graficznej na cos lepszego .

Bardzo :roll:

Jak mi te gry na najniszych detalach na zintegrowanej chodzą i to jescze płynnie wiec cos jest nie tak :shock:

ta karta nadaje sie tylko i wylacznie do pracy w biurze ;/

a pozatym jest 64 bitowa ;/

Niedosc ,ze karta jest slaba to jeszcze ma 64 bity co raczej ja dyskwalifikuje w takich tytulach jak Call of duty 2 … .

no cóż grafike to mógłbyś mieć lepszą 64mb to jest bardzo cięko, i prawdopodobnie Callof duty będzi ci chaczyć i inne też, zmień grafike gforce 5200 to juz są słabe grafiki, ale w sumie jakos powinienes grać. więc widocznie cos jeszcze masz słabsze niż ci się wydaje. tak myślę np wolny dysk 5200obr a nie 7200. pomyślę i jak znajde odpowiedż to przyslę ci jakis cynk, pozdrawiam. :o