Gry nie działaja

Mam problem. Ostatnio kupiłam nowy dysk i wszystko z kompa oczywiscie było wyczyszczone. Teraz żadna instalowana gra mi nie chodzi. Mam te gry od kolegi, już kiedys pozyczałam i dzialało, a teraz nic. Albo gra sie nie włącza, albo sie włącza ale nie ma kursora i ekranu z grą, tylko czarne tło. Próbowałam wgrać GTA: SA i nagle przy koncu wyskoczyl jakis błąd. Nie wiem co sie dzieje, prosze o pomoc. Czy brakuje mi jakichś sterowników? Nie wiem… Jeśli ktos wie, niech pomoze, z góry dziekuje.

PS dziala tylko 1 gra -.-

Na problemy z grami jest ten dział :slight_smile:

BRW

Zmień podpis, by miał trzy linijki

jakiego masz directX-a ?? { start->uruchom->dxdiag}

jeśli zapomniałeś go zainstalować to zrób to

jaką masz kartę graficzną ?? zainstalowałeś sterowniki do niej ??

a może zapomniałeś o kodekach ?? jeśli tak to zainstaluj jakąś paczkę

wszystko raczej miałam zainstalowane bo to robił koles tam w sklepie ( z mojej rodziny, to wiesz ) i wszystko raczej powinno być… ainstalowane jest wszystko co trzeba, nie zmieniałam całkowicie systemu, tylko dodawałam troche pamieci ( pliki pozostawały, gry sie pousuwały) heh nie wiem co sie dzieje a sie na tym nie znam… :frowning:

jeżeli robił to facet z rodzinki to zapro go na kawkę niech zajrzy co i jak ewentualnie położy system od nowa i git

ciężko jest mi coś tobie doradzić bo nie mam żadnych informacji

Złączono Posta : 12.10.2006 (Czw) 16:50

moim zdaniem może to być spowodowane brakiem directX

spróbój wybrać:

START -> URUCHOM -> I WPISZ: dxdiag

wyskoczy ci takie coś: 9dc512a681824920m.jpg

zobacz co pisze u ciebie w sekcji zaznaczonej czerwonym kolorem i napisz

no jest i pisze:

Wersja programu DirectX: DirectX 9.0c (4.09.0000.0904)

czyli to samo co u Ciebie…

:mrgreen:

:mrgreen:

kolega też robił kompa mojej znajomej. Połowa sterowników nie poinstalowana. Sprawdz czy masz w biosie ustwione AGP na maksa i czy masz wszystkie stery od płyty poinstalowane