Gry od Valve nie wyszukują polskich serwerów

Mieszałem w regionach pobierania na Steamie i wyczyściłem pamięć podręczną pobierania. Teraz takie gry jak CS 1.6 albo Garry’s Mod nie wyświetlają polskich serwerów mimo iż region pobierania znów jest Poland, a ja nie mam żadnych filtrów. Wykluczyłem, czy to wina Wi-Fi, podłączyłem się do innej sieci (konkretnie to komórkowej) i również nie wyświetlało polskich serwerów. Podobnego typu sytuacja jest na mobilnej aplikacji Steam - nie dostaję powiadomień o nowych wiadomościach a znaczek “znajomy pisze wiadomość” buguje się, pojawia się i znika w ułamku sekundy, niezależnie od tego do jakiego internetu jestem podłączony. Czy reinstall Steama na obu urządzeniach wystarczy, czy to problem z kontem?

Przeinstaluj steama a jeżeli problemy dalej występują to skontaktuj się z supportem steama.

Okej. Jednak obawiam się o support. Kiedyś skradli mi konto i pisałem już do supportu. Żeby dostać się do Steam Support trzeba stworzyć osobne konto. I niestety zapomniałem nicku i hasła do supportu. A jeśli utworzę nowe konto Steam Support to znowu padnie podejrzenie o skradzenie konta i mi je zablokują.

Jest coraz mniej serwerów dla CS 1.6 - może dlatego, że wiara schodzi na GO

CS 1.6 ma lepszą mechanikę strzelania, a znajomy mi powiedział że w GO dziecko na dziecku dzieckiem pogania w ostatnim czasie, i że to jest taka dzieciarnia, że nie da się grać. Mam w Ulubionych takie serwery 1.6 jak CSSetti czy CSBydgoszcz i jest tam dużo aktywnych ludzi. Tylko wcześniej można było te serwery widzieć w globalnej przegladarce serwerów a gdy zrobiłem to co wymieniłem już nie można było. Garry’s Mod się naprawił i wyświetla polskie serwery. Może dlatego że zmieniłem kanał Wi-Fi na lepszy. Po zmianie kanału Wi-Fi zauważyłem też że w YT na PS3 dłużej utrzymuje się jakość 720p60 i 1080p60

Ja wiem. CS 1.6 to klasyk. Ja tylko fakt stwierdziłem. :slight_smile:

CS 1.6 to nie mój pierwszy CS. Tylko Global Offensive. 1.6 jest drugi.

Polecam też Nexon Zombies :slight_smile:

Slyszałem że Nexon Zombies ma serwery niskiej jakości.

Możesz sam sprawdzić i ocenić. :slight_smile: