Gry online i zarabianie kasy


(mich@l2312) #1

Czy są jakieś gry online (lub coś podobnego), w których można zarabiać jakieś pieniądze? Nie chodzi mi oczywiście, żeby zarobić odrazu milion złotych.


(niezDarek) #2

możesz grać grać w dowolną grę i sprzedać postać, konto i zarobisz


(mich@l2312) #3

A coś takiego że np. gram i będę na 1 miejscu i coś wygrywam?


(Kuba Windows) #4

tak. http://milionerzy.plejada.pl/zagraj.html

W dniu 01.05.2008 , o godzinie 0:35 został dopisany post przez winnux8

tak. http://milionerzy.plejada.pl/zagraj.html


(mich@l2312) #5

A żeby zagrać w grze co podał winnux8 to trzeba być pełnoletnim?


(fiesta) #6

Nie trzeba być pełnoletnim bo to tylko zabawa.

:lol:


(Kpr2877) #7

Jest prizee, ale to w tym tylko nagrody 8)


(Eryk42) #8

Zdaje mi się że jest taka gierka "VS Online" i tam za każdy wygrany wyścig zarabiasz kilka groszy. Ale żeby zacząć grac i tak trzeba wysłać SMS.


(JNJN) #9

OT kosmos.JNJN


(system) #10

  • Tak, są, zapewne chodzi o prawdziwe pieniądze. Z tego co wiem jest to łamanie prawa gry, jednak i tak wszyscy to robią, nieliczni dostają za to kary w postaci banów :lol: . Robisz tak, że zakładasz sobie postać w takiej tibii i trenujesz nią, nabijasz poziom, zbierasz kasę, po pewnym czasie będziesz jej zarabiał coraz więcej, to będziesz mógł zacząć sprzedawać ją na aukcjach internetowych. Jednak według mnie to totalny bezsens, ponieważ 10k tibijskich pieniędzy to jakieś 2zł + po długim czasie [1rok] sprzedaż postać w dobrym wypadku za 500zł [góra]. Kumpel zarabiał 100zł na miesiąc, trochę marne pieniądze, tyle, że był maniakiem tej gry i grał w nią 10h dziennie :smiley: . W innych MMORPG też możesz tak zarabiać, w FPS to nie wiem jak... Chyba możesz tylko zakwalifikować się do zawodów e-sport i jak będziesz wygrywał to będą Ci płacić (?) :twisted:

(Zonkishi) #11

http://secondlife.com/


(Rysiek65) #12

http://www.gamesville.com/

http://www.skill7.net/register.asp?id_l ... tAoduWeV1Q

Pierwszy link: j.angielski

Drugi: j.polski


(sdlike) #13

A ktoś kiedys wygrał coś na autamatach albo w pokerka?


(andrie) #14

Możesz spróbować streamowania popularnych gier (cs:go, lol itp.). Co do zarabiania bezpośrednio w grze to kiedyś słyszałem o goldentowns (gra przeglądarkowa, coś jak plemiona) i podobno można tam zarabiać prawdziwe pieniądze. Jednak nie próbowałem, więc nie jestem pewien jak to wygląda. Musiałbyś na necie poszukać więcej informacji :wink:
Rzuć okiem też tutaj: https://zarabiajprzez24.pl/zarabianie-na-grach.html


(redekk) #15

Zależy jakie. Kiedyś obstawiałem na bukmacherce ale wiele na tym nie zarobiłem. Można napisac,że w sumie więcej straciłem niż zarobiłem. O wiele lepiej gra mi się w pokerka. Tutaj już udało m się wygrać wieksze kwoty chociaż teraz i tak grywam o wiele rzadziej niż kiedyś. Jesli już to pykam sobie w ruletkę tutaj.