Gry piłkarskie

PES bezapelacyjnie moją ulubioną grą, nie tylko piłkarską.

A możesz napisać czemu??

Może i PES jest lepsze, ale i tak gram w FIFE!

Może dlatego, że nowa FIFA wychodzi co roku,a pes nie.

Nie mam pojęcia czemu wszyscy zachwalacie tą fife ja uwielbiam pykać w Pro evolution soccer 6.Co wy widzicie w tej fifie? twarze zawodników są na średnim poziomie i na slabszych kompach się zacina a ja grałem na slabszym kompie ode mnie i smigało mi pro evo i nawet ta nowsza wersja. :mrgreen:

Jak coś jest dobre to można czekac wiecej. :mrgreen:

Fifa jest fajna ale nie tak realistyczna jak PRO evolution soccer :!: :!: :!: :mrgreen: :smiley:

:lol:

kwestia gustu :slight_smile: Grałem w PES 3,4,5 i 6 i żaden nie przypadł mi do gustu. W fife gram od wersji 98 i każda była fajna :slight_smile:

F I F A

od paru już ładnych lat tylko i wyłącznie fifa próbowałem grać u kumpla i pes’a ale dla mnie to poroniona gra, fifa ma swój klimat a rozbudowana kariera daje większe pole do popisu i zabawy FIFA

Dla mnie na pewno PES6 …jest najlepszy…

Jak dla mnie Fifa 2007 jednak wygrywa, ale to chyba kwestia przyzwyczajeń. A dla osób chcących pokierować własną drużyną - zawsze Championship Manager. Gra po prostu REWELACYJNA :).

Fifa na pewno

Championship Manager? Chyba żartujesz, to gra pełna błędów i niedopracowań. Jeśli chodzi o menagera to od jakiegoś czasu TYLKO I WYŁĄCZNIE Football Manager.

A co wiecznego sporu fifa - PES, wybieram jednak PESa, fifa szybciej mi się nudzi, choć też nie jest zła.

To se ściągnij patcha… :lol:

ja powiem tyle: F I F A 07!!

bo wychodzi co roku, fajnie się gra, w PESa jakoś nudniej, kupuje już od 2001 i nie mam zamiaru zmieniać na PESa… podoba mi się

jakby ktoś chciał pograć w 07 na sieci to zapraszam: http://www.fifagol.pl - najlepsze turnieje FIFA 07 w sieci! !!

FIFA ponieważ jest możliwość gry kariery, i to tylko dlatego wole fife, zato PES jak każdy mówi bardziej realistyczny

Pomyśl zanim coś powiesz kolego

Jeżeli chodzi o efekty audio wizualne, grafikę i całą oprawę to zdecydowanie wygrywa Fifa, natomiast PES jest nie porównywalne lepsze, jeżeli chodzi o frajdę w grze, kontrole nad zawodnikiem, i całkowitym przebiegiem meczu, nie ma tak powtarzających się goli jak w Fife albo zagrań.

I tak w wolnych chwilach gram w FM07 8)

Zdecydowanie FIFA.

Polscy komentatorzy w FIFA 07 też nie najlepiej komentują. Najbardziej rozbawiło mnie to, że gdy wkopałem piłkę bramkarzem to rzucili tekst “Świetnie pokanał wszystkich obrońców” czy jakoś tak.