Gry podobne do serii GTA

(Zuber54321) #1

Siemacie :slight_smile:

Nie dawno zaczęły sie oczekiwane wakacje oraz nuda :stuck_out_tongue: . Zainstalowałem sobie wszystkie części GTA(z nudów oczywiście :stuck_out_tongue: ) i gdy włączyłem każdą z nich od razu nie chciało mi się grać. Ile razy można przechodzić jedne i te same gry :stuck_out_tongue: :twisted: . Pamiętam, że w tamtym roku czytałem Clicka i była tam mowa o takiej jednej grze podobnej do GTA (czytałem że to ma być połączenie GTA SA i VC :? ) . Wiecie może coś o tej grze, bo szukałem w necie coś na ten temat ale nie znalazłem :frowning: . Dzięki za odpowiedzi.

P.S. A i jeszcze jedno, jakie gierki znacie które są podobne do GTA tzn. nie muszą to być takie symulatory życia :stuck_out_tongue: ale mogą to też być takie gry z tej samej perspektywy(to chyba nazywa się TPP), tylko żeby były wciągające :stuck_out_tongue: .

Pozdrawiam :slight_smile: .

(x-awier) #2

Max Payne, Max Payne 2, Geteway (na PS2), True Crime, Tomb Rider (wszystkie części), :mrgreen:

(Azpr) #3

może chodziło Ci o Driver III ? słaby bo słaby ale tez słabą nude moze zabic :stuck_out_tongue:

(Bolo92) #4

Coś podobnego do GTA to 25Life(i dalej nie pamiętam)

(Misza89) #5

Może chodzi ci o Just Cause??

(system) #6

Gun - GTA na dzikim zachodzie :smiley:

http://www.gunthegame.com/

nie wiem ile kosztuje ale jeśli Ci sie znudziło jezdzenie samochodami mozesz pojezdzic na koniu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Pozdro :mrgreen:

(Tomasz Zielony) #7

przeciesz Just Cause jeszcze niewyszło premiera tej gry bedzie we wrześniu 2006

(Ford Fokus) #8

25 to Life - słaba gra.

Może Total Overdose 8)

(Lukaszxp) #9

TrueCrime New York City - to GTA, tylko że zamiast bandyty jesteś policjantem

Gun