Gry się nie odpalają, błąd dll

Witam, nie dawno zakupiłem nowy komputer zainstalowałem kilka gier a mianowicie fortnite który działa bez problemu, oraz cs1.6 i saints row 2 z tymi grami nie jest już tak kolorowo przy odpaleniu wyskakują mi błedy o brakujących plikach dll, próbowałem je pobrać wrzucałem tak jak trzeba ale to nic nie pomaga nie wiem oco chodzi może ktoś wie o co chodzi i jak to naprawić?? Pozdrawiam :slight_smile:

Nie wiem, czy rozwiążę Twój problem, ale przydałyby się (również innym) informacje:
Możliwe, że konflikt sterowników.

  1. Jaki system operacyjny?
  2. Jaka karta graficzna?
  3. PC -> płyta główna? Laptop -> dokładny model?

1.Win 10 x64
2.GeForce GTX 1050Ti
3.a plyta nw
procek intelcore i5-7400

Może warto byłoby chociaż podać o jakie pliki chodzi? Zazwyczaj takie problemy są spowodowane brakiem dodatkowego oprogramowania.

1 polubienie

Treść błedu przy saints row 2 ;
Nie można kontynuować wykonania kodu, ponieważ nie znaleziono obiektu binkw32.dll i DfEngine.dll

Zainstaluj

Podobny problem

I gdzie to wrzucic ?

Zainstalowałeś podany program?

Mam ten plik w winrar

1 polubienie

Rozpakuj i zobacz czy będzie instalator aplikacji “The RAD Video Tools 1.300i”.

nie ma

W takim razie pobierz jeszcze raz instalator z DP. Przecież już ktoś podał link. Przez wrzucanie ręcznie samych dll nie rozwiążesz problemu a jedynie zamaskujesz jeśli się uda. Nie powinno się tego robić mimo rad tych wszystkich “magicznych” stron w internecie.

1 polubienie

Skleroza czy regulamin masz w poważaniu?

2 polubienia

Zapomiał że gra jest płatna.

Nie wiedziałem, że ten staroć jest jeszcze płatny. Ja zresztą nie gram na jakiejkolwiek platformie. Fakt, że na pSX mam sporo gier, nawet pudło z grami i konsolami jeszcze z dziewięćdziesiątych lat.
Chodziło mi o sprawdzenie, cy w ogóle są jakieś problemy z ta gierką na miarę kulek.
Sorry.

1 polubienie