Gry sie tna na dobrym komputerze

Witam mam problem z komputerem (ma 5 miesiecy). Na poczatku wszystko dzialalo czyli kazda gra spokojnie chodzila na najwyzszych ustawieniach. Po jakims czasie gra zaczela sie zacinac myslalem ze to wina zasilacza wiec sie zamienilem z tata i wszystko gralo. Za niedlugi czas

zaczely tnac sie inne gry pomyslalem ze to moze od jakiegos programu robilem formaty usuwalem wirusy i nic. Wczoraj probowalem zmniejszyc temperature procesora, zrobilem tunel w komputerze zwiekszylem napiecie wentylatora zeby szybciej sie krecil i nic nie pomoglo daje fotke z PC Alert 4 bo mi w tym programie jakis alarm sie wlacza. Dodam ze komp mi sie zaczal sie mulic i jeszcze 2 dni temu gralem w THAWA to po chwili sie zaczynalo tnac a tera odrazu nawet gdy ustawie najmniejsza rozdzielczosc. Moj sprzet to GeForce 9800gt 512/256 AMD Athlon 5giga zasilacz 470 pentagram 2GB ram

Moje gg 7378588

beztytuuvvc.png

Prosze o pomoc

Gratuluję nowej odkrywczej polszczyzny! Dla Twojej informacji “tnie” to czas teraźniejszy trzeciej osoby liczby pojedynczej od bezokolicznika “ciąć”. Tak więc Twoje odkrywcze “tnąć” zapisze się złotymi zgłoskami w historii polszczyzny. Gratulacje! A temperatury raczej w normie.

Dodane 28.06.2009 (N) 12:16

Ale napięcie “5,46” za niskie!

bomelos123 , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

A jak zwiekszyc to napiecie??

Zmierz miernikiem. Nie mierzy się napięć przez program. Ja mam na linii 12 V jakieś 4 V. Zmierzyłem miernikiem i jest ok.