Gry się wyłączają

(se3a) #1

Siema!

Mam problem z użytkowaniem gier, mianowicie chodzi oto iż kiedy gram w jakąś grę np. Test Drive Unlimited to po kilku minutach gry wgra się przytnie i wychodzi do Windowsa... Nie wiem od czego to jest. Próbowałem już przeinstalować sterowniki do karty graficznej, ale to nic nie daje. Komputer mam w porządku. Może mam zrobić defragmentacje?

A to jeszcze mój komputer:

PROCESOR: Intel Core 2 Duo @ 2.66GHz

PAMIĘĆ: 2048 MB Ram 800MHz

KARTA GRAFICZNA: GeForce 8800 GTS 640MB

DYSK: Barrcuda Seagate 400GB

Prosił bym o jakieś porady co zrobić żeby gry się nie wyłączały.

(Chudy 99) #2

Sprawdź czy procek się nie przegrzewa może masz zasłonięty otwór wentylatora lub źle nasmarowany procek pastą (lub wogule nie jest nasmarowany), zależy gdzie kupiłes kompa?

(se3a) #3

Hehe, nie wiem czy jest nasmarowany pastą...

Ale przeczyściłem (bynajmniej tak myślę) wiatrak od procesora i karty graficznej, ale to nic nie dało...

Macie jeszcze jakieś inne porady?

(Tukrys) #4

jej mnostwo opisow takiej sytuacji zalecam sprawdzenie zasilacza i pamieci, jesli to nowy komp to sprawdz zalecane taktowanie pamieci i zobacz jakie masz ustwaienie w biosie ja rowniez mialem ten klopot pomoglo podniesienie napiecia na ramie o 0,1

(Chudy 99) #5

Żeby sprawdzić czy masz paste termiczną to zdejmij obudowę i odkręć wentylator od proca tam powinnna być pasta między procem a wentylatorem. Gdzie kupowałeś sprzęt i kiedy??

(JNJN) #6

OTy - kosmos.JNJN