Gry się zacinają

Witam mam taki problem mianowicie wiekszość nowszych gier mi się strasznie tnie i muli. :

 

Procesor:    AMD Athlon II X4 635 Processor 2.9 Gz

Karta Graficzna: nVIDIA GeForce 210  

RAM: 4GB

Sys: Win 7 32bit

 

Jeśli czegoś nie napisałem to piszcie i gdzie to sprawdzić.

Pobrałem gre Sniper Elite III Africa w której wymagania zalecane to:

Core 2 Duo 2.0 GHz, 2 GB RAM, karta grafiki 256 MB (GeForce 8600 lub lepsza), 18 GB HDD, Windows Vista(SP2)/7(SP1)/8

i plynnie działa dopiero na najgorszej grafice i to nie do konca… Czy mój komputer spełnia te wymagania, a jeśli nie jaki sprzet musze wymienic zeby nowsze gry płynnie działały.

W razie coś pytać albo pisać co musze dodać. Tylko dokładnie i po kolei bo nie bardzo ogarniam te tematy :smiley: Z góry dzieki :wink:

 

 

 

Powód: “nVIDIA GeForce 210” - ta karta jest mniej wydajna od 8600

To jeszcze jedno pytanko wystarczy wymiana samej karty żeby wieksznosć nowychj gier chodzila plynnie czy cos jeszcze i na jaka karte wymienic i ile mniej wiecej kosztuje.

Sam procek tez nie robi szału. Ogólnie karta grafiki koniecznie do wymiany GF210 nadaje sie do wyświetlania pulpitu. Napisz jeszcze markę i model zasilacza oraz płyty głównej.

Większość nowych gier płynnie? Zależy od ustawionych detali :stuck_out_tongue: Mógłbyś rozejrzeć się za Radeonem 7750 na GDDR5, koszt tej karty to około 300 złotych za nówkę. Do 200 złotych można kupić używaną 5750/5770/6750/6770, ale tutaj jest polowanie na Allegro.

Za 120-130 złotych, można dostać Radeon HD 5670 z roczną gwarancją. Karta nie jest (i nigdy nie była) z najwyższej półki, ale da się na niej pograć. Twoją grę pewnie dałoby się spokojnie odpalić na średnich i cieszyć się płynnością.

 

Swoją drogą, trzeba mieć tupet i być świnią, aby reklamować kartę GS 9500 w następujący sposób: “nowa potężna” i “Bardzo wydajna karta zapewni doskonały obraz podczas pracy i zabawy”. Tylko kto by wtedy kupił takie badziewie, i to w 2014.

Dzieki za odpoweidzi :slight_smile:

 

mrFreeze 

Płyta główna:

Gigabyte Technology Co. Ltd.

 

A zasilacz nie moge znalesc :smiley:

Czy jest jakas nowa karta do 100 zl ostatecznie 150 która polecacie żeby dało sie pograc cos? :wink:

 

Nie ma. Karty na których można komfortowo pograć zaczynają się od około 300zł.

Oczywiście w wypadku sprzętu z tego segmentu nie ma mowy o graniu na maksymalnych ustawieniach w najnowsze gry.