Gry sie zawieszają

(Mattatg) #1

Witam. otóż mam taki problem do jakiejkolwiek gry nie wejde po jakimś czasie mnie z niej wyrzuci. czasami moge grać kilka godzin czasami od razu mnie wyrzuci. Na początku wyłączał sie monitor i słyszałem tylko dzwięki pomyślałm że to sterowniki akurat formatowałem dysk wgrałem nowe i było to samo jednak tym razem poprostu sie zacinało i DYSK pracował na maxa ale nic sie nie dział po jakimś czasie znowu zacząłem grac i objawy sa inne gra sie zatnie widze obraz nic komputer nie robi... totalnie zero dodam że nie moge nic zrobić komputer sie zawiesza. sprawdzałem dysk nic sprawdzałem ram nic karta bezproblemowo przechodzi 3dmarki mam ja od 2 lat i nigdy nie miałem takich problemów zaczęło sie to robić nagle. po którymś tam formacie, SFORMATOWAŁEM NAWET WINDOWSA myślałem że to wini jednak nie....

Co zrobić ?? czego to jest wina??

aha dzieje sie to byle kiedy ALE TYLKO W GRACH przeważnie JAK NP WEJDE DO MENU I CHCE KLIKNĄC OPCJE LUB ZAPISZ WTEDY WIEM ŻE ZAWIESZONE NIE DOTYKAJĄC TYCH OPCJI GRA I TAK SIE ZAWIESI NIE WIADOMO KIEDY. nie jest to wina gry bo testowałem to na 5 czy 6 grach w które grałem wcześniej bez żadnych problemów

(Gugu007) #2

Albo Ci się coś przegrzewa albo pada zasilacz (dysk i ramy sprawdziłeś). :mrgreen:

(Mattatg) #3

zasilacz raczej nie bo niby czemu skoro wczesniej działał....... temperatra procka to kolo 40 stopni

Pł. Główna 37

procesor 48

aux 47

WDC 35

takie temp widzi everest

(system) #4

Za wyskoie temperatury !!

(Mattatg) #5

ja wiem czy wysokie ?? mi sie wydają średnie te co pokazałem to komp w stresie

(system) #6

moje ;

Pł. Główna 31 max