Gry sms-owe

Czy kiedykolwiek udało się wam dodzwonic do programu typu Salon gier na TVNie??

Nie a próbowałem kilka razy. :twisted:

a jak się nie dodzwonisz to też płacisz?

barti041 dodzwaniasz się zawsze, ale nigdy nie wybierają :lol:

dzwonisz, kaza ci czekac albo nawijaja glupoty tylko po to zeby utrzymac cie jak najdluzej przy telefonie, a im dluzej cie przy nim utrzymaja tym wiecej kasy na twojej glupocie zarobia a i tak nic nie wygrasz :stuck_out_tongue: smiac mi sie chce jak czasem trafie na program tego typu i widze facetke ktora ze sztuczna pasja pokazuje ci kase i mowi: dzwooooon dzwooooooon dzwooooooooooooon, to wlasnie ty mozesz wygrac 3 tysiace a ja doloze ci jeszcze 2 i razem bedziesz mial 5 hahahahahahah (smiech szalenca) :roll: i jeszcze te sztuczki ze niby caly czas jest wolna linia wiec jakbys chwycil za sluchawke to na pewno sie dodzwonisz. czy ludzie nie rozumieja ze przy sporej ogladalnosci i banalnym pytaniu wolna linia nie moze sie utrzymywac ot tak sobie przez pol godziny?

hehe to fakt, kiedyś latałem po kanałach to było 18000pln i 32000pln jak coś tam zgadniesz i nikt nie dzwonił, wiedziałem, że to oszuści, ale nie znałem szczegółów, dlatego nie dzwonie

Złączono Posta : 18.08.2006 (Pią) 11:31

jakby to była prawda to nikt by nie pracował tylko by tam dzwonił!

Ja kiedyś wysłałem trzy sms za 3zł i pisało mi “byłeś blisko”

Pozdrawiam

w większości płaci się za połączenie, nie za czas jego trwania :wink:

nie widziales nigdy tych minimalistycznych napisow pod spodem mniej wiecej o tresci: oplata 7 zlotych za minute polaczenia ? przeciez to sa numery 0-700, gdyby za kazdy taki telefon placiloby sie raz to by bylo nieoplacalne :stuck_out_tongue:

_mona nie wiem, na jakich kanałach takie coś widziałaś, ale na tvn płaci się za połączenie, nie za czas jego trwnia.

PS, to nie są numery 0-700 :roll:

pewnie ci co się dodzwaniają dzwonią z drugiego pokoju, że niby wygrali :mrgreen:

W ‘‘Dziewczyny w bikini’’ można sporo wygrać :mrgreen:

Kiedyś to oglądałem to prawie nikt nie dzwoni, raz na 30 min. ktoś zadzwoni to jest dobrze, raz to bracia zadzwonili i wygrali kase :smiley:

Duda to ściema jest tak jak mówili wcześniej, że dzwonisz i cie nie wybierają, i denerwuje mnie że te dziewczyny prowadzące takie programy są takie sztuczne, tylko zadzwoń wygrasz, podwyższają wygraną a nikt nie dzwoni

Pare razy tak było że zadzwonili i dawali odpowiedź na poprzednie pytanie, a to już była następna zagadka. Ale przecież to jest w telewizji i nie puszczaliby tego gdyby to była ściema. Wiesz jaki przypał potem miałaby TV za emitowanie programów które oszukują? :smiley:

Ja kiedyś wysyłałem do TV4 i straciłem UWAGA 210 zł i niestety musieli skończyć program bo jak podała pani prezenterka “nikt do nich nie chce dzwonic” :twisted: śmieszne poprostu… I tak samo te “Dziewczyny w bikini” beznadzieje! !!

Misiek1987 czyś ty na łeb upadł? 210 zł nadzwoniłeś na te telewizyjne badziewie?

Bo myślałem że w ten sposób wygram 1500 zł no i wygrałem, ale rachunek na 300 zł w sumie :?