Gry Tv

(Meteo17) #1

Witam co dnia od rana w tv nadają jakieś gry a to na polsacie a to na tvn itp rózne gry quizmania itp, czy komuśudało się trafić na wolną linie faktycznie mozna kase wygrać bo pytanie są tam banalne co o tym myslicie.

(Vanshei) #2

Brat próbował raz na tvn ale nie trafił na wolna linie,a kumpel chyba coś koło dziesięciu razy i też nic z tego!!!Wydaje mi się że trudno trafić a kasy można troche przepuścić tak jak w totka!

(Drahalt) #3

Zadania są tak banalnie łatwe, żeby każdy dzwonił a tym samym, żeby była zablokowana linia co idzie z większym zyskiem za połączenia dla Tv... :x

(Meteo17) #4

No sporo teraz tych gier w tv i można kasy wygrać ech ludzie mają szczęście np trafić smsem na wolną linie odgadnąć słowo i tyle kasy wygrać.

A np grasz czy nie grasz te teleturnieje jak tam się dostać czy np rozmowy w teku itp trzeba jakieś bilety czy co kiedyś bym chciał pojechać zobaczyć jak to ta cała telewizja studio wygląda.

(Asiaj90) #5

moja ciocia się kiedyś dostała właśnie do 'grasz czy nie grasz' poprzez wysłanego przez jej syna sms :slight_smile: który jest jeszcze mały i naiwny i myślał, że się dostanie ( i w tym wyadku się nie pomylił :smiley: )

ale jej sektor odpadł na początku, więc nic nie wygrała

(Meteo17) #6

No to jak to wygląda wysyłam smsa oni odpisują że się dostałem i co i za darmo wchodze tam a jest sporo osób z osobami towarzyszacymi cóż moze kiedyś spróbuje szczęścia.

(Kpc21) #7

i może zagrasz w finale nawet jeśli wygrasz grosik