Gry Tv

Witam co dnia od rana w tv nadają jakieś gry a to na polsacie a to na tvn itp rózne gry quizmania itp, czy komuśudało się trafić na wolną linie faktycznie mozna kase wygrać bo pytanie są tam banalne co o tym myslicie.

Brat próbował raz na tvn ale nie trafił na wolna linie,a kumpel chyba coś koło dziesięciu razy i też nic z tego!!!Wydaje mi się że trudno trafić a kasy można troche przepuścić tak jak w totka!

Zadania są tak banalnie łatwe, żeby każdy dzwonił a tym samym, żeby była zablokowana linia co idzie z większym zyskiem za połączenia dla Tv… :x

No sporo teraz tych gier w tv i można kasy wygrać ech ludzie mają szczęście np trafić smsem na wolną linie odgadnąć słowo i tyle kasy wygrać.

A np grasz czy nie grasz te teleturnieje jak tam się dostać czy np rozmowy w teku itp trzeba jakieś bilety czy co kiedyś bym chciał pojechać zobaczyć jak to ta cała telewizja studio wygląda.

moja ciocia się kiedyś dostała właśnie do ‘grasz czy nie grasz’ poprzez wysłanego przez jej syna sms :slight_smile: który jest jeszcze mały i naiwny i myślał, że się dostanie ( i w tym wyadku się nie pomylił :smiley: )

ale jej sektor odpadł na początku, więc nic nie wygrała

No to jak to wygląda wysyłam smsa oni odpisują że się dostałem i co i za darmo wchodze tam a jest sporo osób z osobami towarzyszacymi cóż moze kiedyś spróbuje szczęścia.

i może zagrasz w finale nawet jeśli wygrasz grosik