Gry tzw. strzelanki

Mam nietypowe pytanie i zarazem prośbę. Zbliża się grudzień a zatem czas obdarowywania i otrzymywania - chciałam dziś kupić jakąś fajną grę, byłam w Media Markt Pan pokazał mi tyle róznych gier a ja na tym nie znam i nie mogłam się zdecydować :((( Szukam czegoś podobnego do Maxa Payna lub Medal of Honor - te gry zrobiły największe wrażenie jak pamiętam:)) ale w powodzi tylu różnych nie wiem które są podobne. Czy ktoś może mi pomóc? Wystarczą tylko nazwy, choć dobrze byłoby aby bły to gry z polskimi wersjami językowi. Będę wdzięczna za odpowiedź :slight_smile:

Zatem ta na pewno się spodoba:

:arrow: Battlefield 2

Plus dodatek do niej:

:arrow: Battlefield 2: Special Forces

Call of Duty ;] (II woja światowa)

Max Payne 2 ? :roll:

GTA SA (jak lubisz :])

pozatym nie ten dział.

Przepraszam bardzo ale zbilzają się Jego urodziny i jestem nieco zdesperowana. :]

Elaa dużo fajnych “takich” gier jest na http://www.fpp.pl :slight_smile: , jest to serwis o shooterach

Jakbym miał coś polecać to Call of Duty 2, albo Brothers in Arms :slight_smile: Pozdrawiam :lol:

:arrow: Call if Duty

:arrow: Call of Duty 2

:arrow: Brothers in Arms

Elaa, podaj jaką kwotą dysponujesz, to byśmy ci dokładniej doradzili :slight_smile:

Kwota obojętna, chciałabym tylko aby była podobna do tych o których pisałam :):slight_smile:

Polecam grę The Punisher

Brutalna gierka dla prawdziwych kowbojów 8)

Call Of Duty (1 lub 2)- najlepsze “kontynuacje” Medal of Honor. Napewno nie będze nimi zawiedziony (chyba, że już je ma!)

Jakie wymagania sprzętowe ??

Podaj konfiguracje komputera to zobaczymy jaka gra pojdzie :slight_smile:

A właśnie!! Dobry pomysł, nie pomyślałam o tym :))

Call of duty Pójdzie i Call of duty:United Offensive Tez mozesz kupic :slight_smile:

Złączono Posta : 28.11.2005 (Pon) 18:34

Niestety takie gry jak:

,

,

,

,

nie pójda na tym komputrzerze :frowning: poniewaz za słaba karta grafiki :frowning:

Och nie wiedziałam :(:frowning: Dziekuję za podpowiedź.