Gry w oknie - Big problem

Witam tak jak w temacie krótko i zwiezle nie moge grac w gry w “oknie” właczałem juz z 4 różnego rodzaju gry i jakby sie wieszały pokazuje mi sie pierwsza animacja, a raczej obraz i nic wiecej stoi lub co gorsza okna jest całe przezroczyste myszka znika nie moge nigdzie kliknac chyba ze wyjade po za okno gry to wtedy jest dobrze procek nie wariuje działa spokojnie nie wiem czy to wina sterowników czy Visty oto moje parametry:

System świeży 3dniowy

System: Vista 32bit

Procek: QuadCore Intel Core 2 Quad Q9300, 2500 MHz (7.5 x 333)

Płyta główna: Asus P5E

Pamiec: 2x2giga ddr2 patriot

Grafika: NVIDIA GeForce 9800 GT (512 MB)

podac cos jeszcze?

aha sterowniki mam najnowsze…

P.S

wyglada to jakby na problemy animacji w oknie…ale czym spowodowane

z góry dzieki za wszelkie rady

jaka przeglądarka?

może brakuje plików java

LINK

hmmm … nie chodzi tu właśnie o przegladarke a o normalne gry jak np. zwyczajny CS… ogólem normalnie działa na fullscreen ale jak w trakcie gry zrobie na windows mode to juz lipa … przed właczeniem gry jak tez ustawie “windows mode” to samo nic nie mozna zrobic…

//Edit

OK sprawdzałem jeszcze z różnymi sterownikami i nic… co lepsze gdy zmienie z np. openGl na software to gra w oknie działa… to już coś nakierowuje może sam dojde co i jak… ale może ktos bedzie znał przyczyne…jeszce raz z góry dzieki…

//Edit2

Sprawa rozwiazana… Super ta Vista i Aero :stuck_out_tongue_winking_eye:

wystarczyło zmienic by z owa gra która chce włączyć w trybie okienkowym (windows mode) wyłaczał kompozycje pulpitu i działa…

3majcie sie i miłego weekendu kóry już niebawem nadejdzie ;D

Proszę o zmianę tytułu na bardziej konkretny.

Użyj opcji zmien.gif

Pomocne może być zapoznanie się z TYMI informacjami.