Gry z ładną grafiką

HALF LIVE 2 najlepsza grafika w grze jaka widzialem , FEAR za bardzo sie blyszczy wszystko a oblivion za blade

SpellForce 2 :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

ja bym jeszcze dorzucił hitman blood money . wprawdzie gra dopiero wyjdzie w maju ale szykuje się niezła grafa i spox giera :mrgreen:

Taaa… Full detale chyba jak sobie namalujesz…

No zła nie jest, ale czy najlepsza… :smiley:

SAPER!

Trzeba poczekać do września na Gothica 3, ciekawe czy bedzie grafika lepsza od Obliviona? Oby! :smiley:

Niee… Gothic 3 ma mniejsze wymagania więc cudów raczej nie stworzą :smiley: Zła na pewno nei będzie… ;]

Wg. mnie obecnie najlepszą grafikę ma Need For Speed Most Wanted. Oczywiście wraz z wejściem DirectX10 pojawi się Crysis który poprostu powala jakością grafiki i kimentyką postaci. Natomiast muszę z przykrością stwierdzić że rozczarowałem się jakością grafiki w Tomb Raider Legend. Ta gra nadal ma - hmmm, co tu owijać w bawełnę - marne textury.

FEAR , Spellforce 2 ,TES IV: Oblivion , Legacy of Kain Defiance ( :lol: )

Najładniejsza grafika ma gra Mario a tak napoważnie to oczywiście Oblivion

U mnie dziala na fulu … na rozdzialce 800x600 i z oswietleniem HDR … .

Jak wejde do miasta to zaczyna troche (a czasami troche wiecej niz troche) szarpac … .

Ale tez jest to wina mojego juz w tej chwili nie najlepszego proca … .

Po wymianie na jakiegos Athlona64 3200 powinno wszystko ladnie chodzic … ale przycinac sie czasami zawsze bedzie :stuck_out_tongue:

Zawsze można zainstalować Morrowinda, jak ma się trochę słabszego kompa. Chociaż wymagania i tak ma nienajmniejsze.

Nie bendzie lepsza grafika od Obliviona ale gra zarówna bendzie fajna.

Oblivion jest niezły. Morrowind mnie nie wciągnła, ale przy obku trochę czasu spędzam. Co do grafiki w Gothicu, poszukajcie screenów, Wygląda to bardzo przzwoicie, ale czy w grach teg otypu grafika jest najważniejsza?

PS.: Kicek182 , bendzie - źle, będzie - dobrze

W grach RPG najwazniejsza jest jednak fabula. :slight_smile:

Sorki za brak polskich znakow - szkolny linux.

Sorki za offtop, ale chyba wasz informatyk to woźny po przeszkoleniu, skoro z pliterkami nie może sobie poradzić.

co do Obliviona gralem wczesniej na 1.7 athlon xp z giga ramu i 6600 gt i chodzil w miare na srednich detalach z hdrem w rozdzialce jakiejs dziwnej 78costam na 7cotam. Ale grafa sie spalila wiec wykombinowalem sobie athlona 64 3 ghz + giga ramu plus nvida 7600gs 512 mb i dziala bardzo przyzwoicie w rozdzialce 800x600 detale cieni na maxa swiatlo hdr ustwaienia widoku oprucz trawy na polowe trawa na maxa :slight_smile: w lesie ma tak 33 FPS w podziemiach bez walki kolo 90 z walka spada do 30 wiec chodzi bez zajakniecia :wink: hehe

Polecam jeszcze Half-Life 2 Lost Coast.

Chociaż jest to krótka gra ,pokazująca możliwości technologii HDR ,jest warta chociaż chwili. :slight_smile:

__________

Haha.

I tu się mylisz.

Mój wychowawca nie raczył nawet zainstalować tych Linuxów. :wink:

Są z płyty Live ,a komputery ledwo co uruchamiają je.

DynaBlaster

________________

Każda z Gier ma coś w sobie… :slight_smile: