Gry z Origin nie działają - nie odpalają, nie aktualizują się

Cześć Wam,

 

Dostaję już nerwów na Origin. Wcześniej chwaliłem sobie ten program, bo z reguły działał, nie zdarzyła mi się nigdy jakaś większa wtopa z nim związana.

 

Aż do ubiegłego tygodnia, kiedy chciałem ściągnąć kilka gier po kolei, bo niedługo przechodzę na limitowane łącze i nie będę mógł tego zrobić. Jakież było moje zdziwienie, kiedy Origin przy samym końcu ściągania pierwszej pozycji (było ich 5) i instalacji wywalił komunikat, iż instalacja się nie powiodła. Reszta oczywiście się nie ściągnęła. Jakimś cudem udało mi się przejść instalację, ale gry dalej nie działały, nie dało się też ściągnąć ich znów, bo wyrzucało komunikat o zajętości folderu.

 

Reinstalowałem Origin, ściągałem z kilku źródeł, ściągałem stare wersje, absolutnie nic nie pomaga. Kontakt ze strony polskiego supportu można sobie o kant tyłka rozbić, bo faceta w ogóle nie słychać, coś tam mi wysłał na maila (usunięcie wszystkiego, co jest związane z samym Origin, co zrobiłem), ale problem dalej istnieje, poza tym tylko, że Origin po tej akcji chciał zweryfikować pliki gier, czego też zrobić nie mógł.

 

Znów powtórzyłem wszystko, tym razem z usunięciem z dysku wszelkich gier z Origin, ale dalej wywala błędy i nawet ściągnąć się nic nie da znowu.

 

Czy ktoś ma jakąś radę…?

Daj screena z błędem.

Origin zapisuje aplikacje na dysku C czy innym ?

Zainstalowany na C, zapisuje na E, instalacja na D. Wcześniej działało to bez zarzutu. Jak się pojawi, to wrzucę, aktualnie jestem w trakcie ściągania jakiejś gry. Generalnie krzyczy o braku uprawnień administratora (a żaden komunikat mi się nie wyświetla Windowsowy). Wcześniej na pół gwizdka działało to, że uruchamiałem z uprawnieniami administratora, ale też tak średnio to szło. Zobaczę, co teraz pokrzyczy.

 

http://postimg.org/image/bxcerlmhj/ coś takiego teraz pokazał, wcześniej tego nie było…

http://postimg.org/image/65ut81wnh/ i ten, który wcześniej się pojawiał, właśnie mi wyskoczył. Problem polega na tym, że mi żadne okienko ze zgodą nie wyskakuje…