Gry z serii Star Wars

Nie da sie zaprzeczyć, że Star Wars to jedna z moich ulubionych serii (filmy i od niedawna gry).

Mam nieco inne pytanie. Niedawno ukończyłem Jedi Academy i bardzo mi się ów gra podobała.

Szukam gry podobnej do Jedi Academy, z przyzwoitą grafiką, nastawioną na akcję, ale nie ignorujacej fabuły(mniejwięcej jak JA).

Pytam ponieważ gier w tej serii jest potwornie dużo, a ja miałem styczność jedynie z Jedi Outcast ( tutaj sie neico zawiodlem) i Jedi Academy (tutaj zaś zachwyt).

Wiem, że instnieje nieoficjalny mod do JA (Knights of the force), właśnie go ściągam (legalnie, mod jest darmowy - http://www.kotf.com/main.htm - link dla zainteresowanych), ale mimo to chciałbym wiedzieć czy istnieje coś jeszcze ciekawego w tej serii gier.

Z góry dziekuje i pozdrawiam.

Star Wars: Knight of The Old Republik

Star Wars: Knight of The Old Republik II

Dwie gry rpg które wciągają swoją fabułą no i jest oczywiście machanie mieczami świetlnymi :stuck_out_tongue:

To są gry w ktore każdy miłośnik Gwiezdnych Wojen musi zagrać

Mógłbyś poszukać Jedi Knight - to pierwsza kozacka gra FPP (nie liczę Dark Forces - nowatorska, tak naprawdę pierwsza ale jednak dno)

Jedi Knight - początek ścieżki Kyle’a

Trochę cię rozczaruję, ale tematy z nurtu klasycznych Gwiezdnych Wojen powoli się kończą, LucasArts zaczyna tworzyć w świecie Expand Universe filmy, powieści i także gry.

Gra warta uwagi to - RACER - oparta na ściganiu na podstawie Mrocznego Widma - gra genialna, ale całkowicie inny typ gry i klimat.

rafisoltys , wspomniał o serii KOTOR - rodzaj rpg - totalne zagłębienie w świecie starej republiki, zdecydowanie polecam (do dzisiaj mam KOTOR 1)

Z nowych typu Expand Universe - Force Unleashed - podobała mi się, trochę krótka ale była OK.

Aha z FPP - Republic Comando - fatalna, nie polecam, ale zawsze można ją zaliczyć.

Ze śmiesznych - Lego Star Wars - grywalność niesamowita, zdecydowanie polecam.

A tak nawiasem mówiąc - chcesz KOTOR, za darmo? jak tak to odpisz, u mnie leży, przyda się komuś innemu…

Niestety jestem ograniczony tylko do Gier PC (ten z podpisu) wiec nawet, jeżeli Force Unleashed wyjdzie na PC, to mnie ominie z powodu słabego kompa.

Bardzo przypadły mi do gustu epizody I - III, czy jest jakaś gra z serii osadzona w “tych czasach”?