Gry z wp w operze

Co zrobić by w operze dało się grać w gryonline na wp

Proszę poprawić tytuł na konkretny :!:

A post OT usera Kamilek123 :arrow: Kosz

Nie da sie tego zrobic, poprostu musisz używac IE, lub tak jak ja zrobilem (denerwowało mnie to ze otwieraly sie te male okienika) zainstalowałem Netscape 8.1 , jest to kompatiblina przeglądarka z grami na WP, i w ten sposób mam efekt jak w Operze, gdy otwieram kilka okien

Gry on-line na wp działają poprawnie w przeglądarkach IE, Netscape, Mozilla, Firefox i SeaMonkey. Do tego tylko pod systemem Windows.

Eee tam, pozostają jeszcze “indiańskie” sposoby :slight_smile: .

http://my.opera.com/polski/forums/topic … ment873699

To jest jeden sposób. Drugi jest podobny z tym, że używamy FF tylko do ściągnięcia potrzebnych plików, potem możemy odinstalować.

Drugi sposób:

  1. Instalujemy za pomocą FF te gierki w które chcemy pykać.

  2. Kopiujemy wtyczki (.dll) + pliczek Genymede.class z folderu wtyczek FF do \program\plugins Opery.

  3. W pliku ua.ini dodajemy dwa wpisy:

    gryonline.wp.pl=4

    i.gryonline.wp.pl=4

ps. jak “dłubiemy” w plikach Opery to ma być ona zamknięta!

  1. Odinstalowujemy FF (albo zostawiamy jako drugą przeglądarkę, lepiej używać tego niż IE ) i cieszymy się giercowaniem pod Operą.

Wraz z tymi wtyczkami, instalowany jest też folder w \Program Files z całą resztą potrzebnych pliczków.

Ten sposób jest całkowicie mojego pomysłu 8) , sprawdzony, wszystko działa. Kiedyś już to opisywałem w Komentarzach na dobreprogramy. Niestety nie potrafię tego w tej chwili znaleźć.

nie moge tego znaleźć w katalogu Opery, pliku ua.ini

piotrekjunior takie prośby to na PW :wink:

Powinien być w \profile.

http://my.opera.com/JaDo/homes/files/ua.ini

Zapisz element docelowy jako…, ściągasz gdzieś tam, zamykasz Operę, przenosisz do \profile, odpalasz.

Jak się kliknie w Pomoc->Sprawdź dostępność nowej wersji, to się pliczek zaaktualizuje (+ browser.js się instalnie). Większość tych wpisów dla useraPL jest raczej nieprzydatna. To tak na boku.

piotrekjunior - nie mam już żadnych plików od tego. Zmieniłem sprzęt , po instalacjii “świeżej” windy to nie działało. Może jakieś wpisy w Rejestrze do tego są potrzebne a te uzyska się instalując to od nowa. Więc wywaliłem wszystko.

Czyli, z samymi wtykami i tym folderem z resztą nie pójdzie. Muszą być jeszcze, jakieś namiary.

dzieki jado