Gry z Xp na Viste

Kupilem gre Prince of Persia:Dwa trony w grudniu, kiedy jeszcze nie bylo Windowsa Visty. Po zainstalowaniu najnowszego Windowsa gra nie chce sie uruchomic i wyskakuje blad, ze musze miec prawa administratora, zeby zagrac w ta gre. Ale moj uzytkownik jest administratorem. Co musze zrobic? Czy jest szansa zagrania w gre na Viscie? :?

Gareth - Witaj na forum :slight_smile:

Postaraj się od samego początku dostosować do regulaminu i zasad panujących na forum.

Jedną z takich zasad jest używanie polskiej pisowni (włączając w to znaki typu ą, ś, ć, ł, ó itd).

Zastosuj się proszę do tych wymogów.

Prawy klik na skrót Prince of Persia:Dwa trony -> Zgodność -> Zaznacz uruchom ten program jako administrator

Tak zrobiłem i wyskoczyło mi, że sterownik StarForce jest zablokowany. Po chwili wyskoczył następujacy komunikat: “Podczas próby dostępu do bibliotek aplikacji wystąpił błąd. skontaktuj się z obsługą techniczną. Kod błędu 1275”. Tym razem co mam czynić?

sorry. pomyliłem jakimś cudem tematy… :oops: to spróbuj jeszcze zeby był zgodny z xp sp2 i administrator

Złączono Posty : 02.02.2007 (Pią) 20:48

no i jeszcze plik który odpowiada za starforce też na prawa administratora.

Ten plik, który odpowiada za starforce jest na płycie na 90% i w tym jest problem :? . Bo starforce to jest zabezpieczenie przed piractwem (chyba) i uruchamia się tylko przy uruchamianiu gry…

Zainstaluje Prince of Persia:Dwa trony i powiem.

Dziekuję bardzo :lol: ! Czekam z niecierpliwoscią na wyniki, bo to moja ulubiona gra, której niestety nie mogę uruchomic :frowning:

Przeczytać ten temat:

:arrow: http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=123848

P.S. Proszę nie załatwiać takich spraw w cudzych tematach, bo robi się rozmowa nie na temat. Posta kasuję.

Może ta gra po prostu nie zadziała na tym systemie operacyjnym, tak jak niektóre aplikacje. Przeczytajcie styczniowy numer KŚ Ekspert tam o tym piszą.

WNHacker - to byłoby nie fair w stosunku do graczy. Nie po to kupowałem oryginalną grę, aby po miesiącu nie działała! Na 100% jest jakiś sposób. Przecież nie może być, że dziesiątki gier z Xp nie chodzą na Viście. Teraz w ogóle nie opłaca się kupowac gier, bo nie masz pewności, że pójdą, choc masz dobrego kompa… Z niecierpliwoscią czekam na opinię lucyfera9 odnoście mojej gry :wink:

Trzeba poczekać pewnie Microsoft wypuści łatke do StarForce’a. A problem jest następujący… nie działa sterownik StarForce z Vistą. Trzeba czeeeeeekać… :?

To jak będziesz mógł to napisz na tym forum lub wyślij do mnie wiadomość, bo ja nie orientuję się w nowościach wydawanych przez Microsoft. Moge na Ciebie liczyć :stuck_out_tongue: ?