Gry z Xp na Viste

(Gareth17) #1

Kupilem gre Prince of Persia:Dwa trony w grudniu, kiedy jeszcze nie bylo Windowsa Visty. Po zainstalowaniu najnowszego Windowsa gra nie chce sie uruchomic i wyskakuje blad, ze musze miec prawa administratora, zeby zagrac w ta gre. Ale moj uzytkownik jest administratorem. Co musze zrobic? Czy jest szansa zagrania w gre na Viscie? :?

(sdar) #2

Gareth - Witaj na forum :slight_smile:

Postaraj się od samego początku dostosować do regulaminu i zasad panujących na forum.

Jedną z takich zasad jest używanie polskiej pisowni (włączając w to znaki typu ą, ś, ć, ł, ó itd).

Zastosuj się proszę do tych wymogów.

(Lucyfer1991) #3

Prawy klik na skrót Prince of Persia:Dwa trony -> Zgodność -> Zaznacz uruchom ten program jako administrator

(Gareth17) #4

Tak zrobiłem i wyskoczyło mi, że sterownik StarForce jest zablokowany. Po chwili wyskoczył następujacy komunikat: "Podczas próby dostępu do bibliotek aplikacji wystąpił błąd. skontaktuj się z obsługą techniczną. Kod błędu 1275". Tym razem co mam czynić?

(Lucyfer1991) #5

sorry. pomyliłem jakimś cudem tematy.. :oops: to spróbuj jeszcze zeby był zgodny z xp sp2 i administrator

Złączono Posty : 02.02.2007 (Pią) 20:48

no i jeszcze plik który odpowiada za starforce też na prawa administratora.

(Gareth17) #6

Ten plik, który odpowiada za starforce jest na płycie na 90% i w tym jest problem :? . Bo starforce to jest zabezpieczenie przed piractwem (chyba) i uruchamia się tylko przy uruchamianiu gry...

(Lucyfer1991) #7

Zainstaluje Prince of Persia:Dwa trony i powiem.

(Gareth17) #8

Dziekuję bardzo :lol: ! Czekam z niecierpliwoscią na wyniki, bo to moja ulubiona gra, której niestety nie mogę uruchomic :frowning:

(squeet) #9

Przeczytać ten temat:

:arrow: http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=123848

P.S. Proszę nie załatwiać takich spraw w cudzych tematach, bo robi się rozmowa nie na temat. Posta kasuję.

(Lord218) #10

Może ta gra po prostu nie zadziała na tym systemie operacyjnym, tak jak niektóre aplikacje. Przeczytajcie styczniowy numer KŚ Ekspert tam o tym piszą.

(Gareth17) #11

WNHacker - to byłoby nie fair w stosunku do graczy. Nie po to kupowałem oryginalną grę, aby po miesiącu nie działała! Na 100% jest jakiś sposób. Przecież nie może być, że dziesiątki gier z Xp nie chodzą na Viście. Teraz w ogóle nie opłaca się kupowac gier, bo nie masz pewności, że pójdą, choc masz dobrego kompa... Z niecierpliwoscią czekam na opinię lucyfera9 odnoście mojej gry :wink:

(Lucyfer1991) #12

Trzeba poczekać pewnie Microsoft wypuści łatke do StarForce'a. A problem jest następujący.. nie działa sterownik StarForce z Vistą. Trzeba czeeeeeekać.. :?

(Gareth17) #13

To jak będziesz mógł to napisz na tym forum lub wyślij do mnie wiadomość, bo ja nie orientuję się w nowościach wydawanych przez Microsoft. Moge na Ciebie liczyć :stuck_out_tongue: ?