Gry z Xp pod Se7en?

Cześć mam pytanie czy gry z Windows Xp (CS 1.6, Metin2, i troche starsze) działają w nowym systemie? Ściągam już wersje RC wiec chciałbym to wiedzieć. I czy programy z Xp działaja w Se7en? Chodzi mi o CCleaner, Mozilla bądz Opera no i Tlen i Gadu gadu…

Działają prawie wszystkie gry i programy. Ccleaner raczej nie będzie działał. Mozilla i reszta działa.

U mnie najnowsza wersja CCleaner’a działa bez zarzutu na 7 x86.

Nie spotkałem się jeszcze z grą która nie ruszyła (nawet baardzo leciwe). CCleaner działa również.

Aha dzieki chłopaki a jest jakies spolszczenie do Se7en RC x86???

aaaa zapomniał bym, i co ze sterami do dzwieku i grafiki???

Spolszczenie możesz pobrać ze stron torrent’ owych. Spolszczenie jest wydane przez M$ więc niema się co martwić.

Jeśli masz dźwiękówkę realtek’ a to stery od visty działają. Co do grafy to chyba niema jeszcze sterów (ja używam sterów windows’ owskich) a jak są to wersje beta.

Spolszczenie do Win Se7en RC 7100 x86

http://www.mediafire.com/?sharekey=e59d977febd6cac67069484bded33bcd6fe01e6e298dc29a

Aha karte mam zintegrowaną nie weim jaką :stuck_out_tongue: Mógłbyś dać te spolszczenie od M$?? Może być też torrent byle by działało z góry thx :slight_smile:

Nawet jeżeliby nie chodziły, to jest pewna nadzieja w trybie zgodności, z np.: XP SP2…

uuu yeahhh system śmiga jak burza :))

U mnie tylko Doom 3 nie działa prawidłowo, artefakty w grafice.

u mnie Crysis Warhead nie działa, gra się uruchamia, ale menu nie chce się pojawić :frowning: CS 1.6 i GTA SA musiałem uruchamiać w trybie zgodnośći z XP SP3 i prawami administratora - inaczej nie chciały się uruchomić albo działały nieporawnie :slight_smile: ale za to Men of War śmiga :smiley: