Gry zacinają się.. Windows 7 laptop

Witam mam problem z wszystkimi grami które dotychczasowo instalowałem na swoim laptopie, mianowicie strasznie sie zacinają nie da sie grac ;/ parametry komputera spełniają wymagania gier(acer aspire 5737Z), mianowicie:

intel pentium dual core t4200

ge force 9400M

3gb ram

Windows 7 home premium

DirectX 11

Wersja sterownika nvidia 197.16

Gry które instalowałem są orginalne, więc nie wchodzi gre źle wgrany crack itp. Gry o których mowa to pro evo 2010, nfs shift, bioschock 2

Sprawdź w czasie grania co powoduje największe obciążenie procesora w czasie grania. Możliwe że jakiś program pracujący w tle powoduje drastyczne obniżenie wydajności w grach, ponieważ zużywa zbyt dużo zasobów.

Napisz jeszcze czy masz najnowszy DirectX wgrany i jakie ustawienia graficzne w tych grach?

A czy te gry wspierają GF9400M ? bo prawie wszystkie gry w opisie mają “wszystkie układy zintegrowane niewspierane” .

Laptop jest o wiele słabszy od PCta. Możesz mieć “taki sam” sprzęt(model grafy, procka) na PC i gra będzie działać lepiej. Sprzęt w laptopie jest okrojony i mniej wydajny.

Ustaw w opcjach max. wydajność i graj na prądzie bo na samej baterii laptop ma 0 wydajności; /

Direcxt po aktualizacji (11) Ustawienia graficzne w Pro Evolution Soccer 2010 załączone na obrazku :

przechwytywanien.jpg

Uploaded with ImageShack.us

w procesach mam coś takiego

przechwytywanie2x.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Najlepsze ustawienia na takim lapku ;>

ojj… po odznaczaj wszystko i daj w grach wszystko na low ;/