Gry = zdjęcia

Czy istnieje program ktory podzczas kiedy ja gram i np. wciskam jakis przycisk to on robi zdjecie pupitu i moge ustawic pozniej jako tapete… jesli istnieje taki program to prosilbym o link. :twisted:

o ile dobrze pamietam to HyperSnap ma taka funkcje :slight_smile:

http://www.hyperionics.com/polski/

hmmm… :lol:

koziol wydaje mi sie ze cie znam! !!

A pozatym SERDECZNE dzieki LEXUS i Piniol też !!

Co widać, słychać i czuć :slight_smile:

Zgaduj - zgadulę lokuj na własnej stronie :smiley: :smiley:

Z tego rozumiem, że chcesz zrobić screena “PUPITU” kiedy grasz? Np. Gram sobie w GTA 3 i jadę wozem i naciskam przycisk i robi mi sie screen pupitu, tak? Czy może chodzi Ci o screena z gry żeby potem ustawić to jako tapete ???

hmm chodzi mi o jedno i o drugie :smiley:

To Ty chcesz zmieszanego screena? Czyi trochę z gry i trochę z pulpitu :smiley: ? Czy poprostu, że jak naciśniesz przycisk to robi Ci screen pulpitu (nie wiem po co) i z gry?

Screena można chyba wkleić np. do Painta,

wyciąć zbędne rzeczy i zapisać jako *jpg . :?:

Potem ustawienie tapety to betka.

PrintScreenem nie sciagniecie obrazu z gry dzilajacej na OpenGL lub DirectX :lol:

Jest coś takiego w ACDSee 5.0

Activity -> Aquaire -> Screen -> Region -> Fixed size (twoja rozdzielczość) -> Hot key (przycisk zrzutu)

Spróbuj. Pozdrawiam

P.S. A o co w ogóle chodzi z tą ankietą

Starajmy się używać funkcji ‘zmień’ zamiast pisać 2 posty pod sobą :slight_smile:

Alien

OK. Będę pamiętał :slight_smile:

Na klawiaturze jest taki przycisk o nazwie “Print Scrn”, ale na przykład ACDSee tez posiada funkcje robienia screenow tylko niewiem czy da sie utworzyc do tej funkcji skrot na klawiaturze

Program Fraps ma taką możliwość. Poszukaj sobię: zrzuty ekranu :wink:

Śmieci poleciały w kosmos :mrgreen:

GameCam może robić takie screeny

Oj… Chyba każdy słyszał o Frapsie, jedyna wadą jest to że jest płatny.

Ale według mnie najlepszy, możesz ściągnąć wersje shareware.