Grzybobranie

wy to macie farta :smiley: ja nigdy takiego olbrzyma nie znalazłem podczas grzybobrania :smiley: kiedyś jeden był dośc spory ale to nie to samo :stuck_out_tongue:

obrazek176kx.th.jpg

To pieczarka z mojego podwórka :smiley: Żebyście nie myśleli, że to jakiś trujący to zjadłem ją 2 dni temu (na grilu przysmarzona z dodatkiem soli, pycha!!) :smiley: 8) :smiley:

Bażant na twoim podwórku glębą naturalną są czarnoziemy że tak urodzajna jest ta pieczarka :smiley: :rotfl:

Dzisiaj o 5 jechałem grzyby, to jest owoc mojego grzybobrania:

img18981nx.th.jpg

:smiley:

MMM widze, że masz podgrzybki :lol: nom ciekawy zbiór

Będzie sos i może jeszcze na zupkę wystarczy :smiley:

Ja bym najchetniej je zjadł marynowane, według mnie w tej postaci są najlepsze :lol:

Ja też, ale raczej nie starczy, po za tym mam jeszcze pare słoików marynowanych :stuck_out_tongue:

ja sie nie hwalac znalazłem 4 kilogramowego muchomora byłbarzdo dobry :smiley: :smiley: fiesta tylko sie nie popłacz :smiley: :smiley: możesz mi gratis dać jeszcze jedno ostrzrzenie może bedziesz zadowolony:D :smiley: :smiley:

Ja 4 lata temu znalazłem giganta :smiley: mierzył 35cm, szeroki na 25cm :D, nie pamiętam co to było bo dawno to było, ale mam zdjęcie to go zidentyfikuje ;]

Witam, muszę się pochwalić dzisiejszym owocem grzybobrania:

img19475xh.th.jpg :smiley: :smiley: :smiley: :smiley:

Troche tego jest, co nie? :smiley: Byłem z tatem, ciotką i wujkiem. Ciocia z wujkiem też mają taką skrzynkę + pełną torbę torbę.

img19531hr.th.jpg

Trwa segregacja, na te do suszenia i te do zagotowania…

img19581rw.th.jpg

Ładny okaz :smiley:

img19591ro.th.jpg

Suszą się :lol:

Bażant niezłe “branie” mieliście :smiley:

je niestety nie zbieram grzybów :slight_smile:

Od 3 lat jeżdzę z rodziną w takie miejsce 40 km od mojego miejsca zamieszkania. Tam w lesie jest ogrodzona szkółka leśna. Tylko my wiemy, gdzie jest wejście przez płot :wink:

Borowiki rosły, kurki. Szkoda, że skanera nie mam, bym wam pokazał :cry:

28 prawdziwków… zebranych w lesie na Słowacji tydzień temu :wink:

img12418gb.th.jpg

dorodny okaz Boczi zwłaszcza ten zamieszczony w lewym, dolnym rogu screena 8) moje gratulacje ;]