Gta 4 bluescreen na końcu instalacji

Cześć. Mam od brata 2 obrazy płyty gry gta 4 przez pendrive mi go wrzucił, bo mam napęd uszkodzony. Pierwszy obraz płyty odpaliłem Daemon Tools’em instalator automatycznie się uruchomił gry instalacja doszła do połowy poprosiło o drugi obraz to otworzyłem folder z, nim i klikąlem dwukrotnie doszło do końca i znowu poprosiło o pierwszy obraz to znowu kilknąłem na niego poczekałem kilka sekund i już, wtedy miała się zakończyć instalacja i bluescreen. Nie wiem, co jest przyczyną proszę o pomoc.

:arrow: Czy stworzony obraz jest oryginalny ?

:arrow: Czy spełniasz wymagania dotyczące gry hardwarowe i softwarowe (sprzętowe i programowe)?

:arrow: Czy ta instalacja była sprawdzana na innym komputerze i zainstalowała się poprawnie ?

Odinstaluj to co masz i usuń śmieci jakimś cleanerem.

Stwórz w systemie nowe konto administratora i tam spróbuj zainstalować grę. Powinno pójść za pierwszym razem, jeżeli nie, to spróbuj ponownie - instalator uzupełni ewentualne brakujące składniki gry z poprzedniej nieudanej próby i instalacja będzie trwać krócej.

Więc tak wymagania spełniam, bo kiedyś grałem już na tym komputerze, gdy napęd mi działał. A na innym komputerze to normalnie działa spróbuje te z tym na innym koncie.

EDIT: Ten sposób z innym kontem to nie zabardzo, bo zrobiłem ( z tymi prawami administratora ) i coś trochę muliło i nie było ikonek na pulpicie z tymi obrazami płyty itd. czyli był kosz, mój komputer, exel chyba i kilka innych żadnych gier i piosenek jakie mam na tym głównym na pulpicie ;/.

Nie wpadłeś na pomysł, że można otworzyć foldery, partycje należące do tamtego konta? …

Tak samo z odpalaniem programów, np. ten do montowania nieszczęsnych obrazów.

Aha no to super tylko dlaczego po stworzeniu nowego konta komputer zaczyna wolniej chodzić?.. teraz normalnie bo usunąłem i włączyłem ponownie komputer #-o.

EDIT: Spróbowałem zainstalować programem Virtual CloneDrive 5.4.5.0 doszło do końca poprosiło o pierwszą płyte i znowu bluescreen ( choć, zanim to wyskoczyło coś tam się updatowało chyba directx czy coś ) i starcie pokazało, że gra jest zainstalowana ( wcześniej nie było ) sam nie wiem czy już jest dobrze czy co :expressionless: . Niby gra się zainstalowała, ale coś tam dalej powinno być, bo nawet oglądałem filmik instalacji na youtube.

Z tym spowolnieniem komputera to coś nie do końca dobrze.

Kiedy próbowałem komuś instalować w podobnym przypadku (tyle, że gra byłą instalowana z oryginalnej płyty), to próbowałem do oporu. Tworząc wciąż nowe konta etc.

Niestety, tak samo :o nie mam pojęcia dlaczego takie coś wyskakuje.

Próbowałem wyguglować inne rozwiązania, ale jedyne sensowne było to, o czym już napisałem wyżej.

Metodą prób i błędów trzeba widocznie, mnie się udało.