GTA 4 na żywo!

http://www.justin.tv/swiftor

Relacja na żywo, jakość obrazu i dźwięku bardzo wysoka, prawie HD!

Oczywiście gracz cały czas komentuje wydarzenia :wink:

Przypominam, NA ŻYWO! !!

znowu piraci którzy se ściągnęli GTA4 z neta i się chwalą, albo sprzedawcy którzy już nie mogli wytrzymać to otworzyli grę i wypuścili w internet, a później przez takich R* nie będzie produkował GTA4 na PC przez piractwo

Kretyni!!

Naprawdę tak długiego filmu nie widziałem!!

Potem sie dziwić że R* nie chce produkować gier na PC!!

LOL jaka reklama? :expressionless:

No nie wiem jaka… moze to jest stronka jakiegos jego znajomego ;p

A co to ma do rzeczy? Większe piractwo występuje właśnie na arenie konsolowej bo płacić za grę 250zł to zleksza przesada. Na PC byś miał z 4 gry. Zresztą pokój już został skasowany, najwyraźniej staff sie o nim dowiedział i dostał bana :stuck_out_tongue: Jak dla mnie to jedna wielka pomyłka robienie takich gier na konsole. Ale cóż, trza czekać na wersje PC.

o.0 żebyś wiedział że na konsole piractwo jest minimalne z tym co się dzieje na PC, bo konsole się strzegą przed piractwem np. XBOX - ban na xbox live, a PS3 jak słyszałem to nie czyta piratów w ogóle

a po 2 konsole zostały stworzone właśnie do gier, a kompy do pracy a później się dziwić że ludzie narzekają że trzeba kompa modernizować

wywalcie ten temat do kosza to bezsens i tak polowa co tu gada ze piractwa niepopierają pewnie od kogoś pożyczą albo ściągną z neta

Już jest sposób na obejście tego :twisted:

a no faktycznie na żywo xD

=D> świetny po prostu !

Najpierw spójrz na date tematu

raz nagrany długi filmik który sie powtarza i sie podniecają ze na żywo ■■■■ nie na żywo