GTA 4 Tnie sie na moim sprzecie

Parametry mojego kompa to:

procesor AMD Phenom 9600 (4x2,3GHz)

pamiec operacyjna 4GB ram ddr2

Grafika ATI Radeon HD3650 1915mb ddr3

oraz dwa dyski twarde 500gb

nie wiem co mam robic gdyz na tym kompie według mnie powinno wszystko smigac minimum na srednich a tu heca tnie sie nawet na minimalnych nie wiem co robic prosze o pomoc w temacie lub na gg 7368547 zalezy mi na czasie

Tyralius90 , ta grafika jest za słaba dla tej gry :]

siema jak moze byc za slaba rozumiem model jest conajmniej zeszloroczny ale pamiec ma bardzo duza i wydawalo mi siee ze nadrobi tym chociaz troszke choinka grafa mocna ale troche stara wiec nie da rady nic z tym zrobic

Tyralius90 , ta pamięć, nie jest pamięcią rzeczywistą. Pamięć którą tak naprawdę posiada to 256 lub 512 MB. A po drugie pamieć na grafice jest przede wszystkim to osiągania wysokich rozdzielczości w grach.

Nic.Ta karta to może jest mocna dla 2-letnich gier.Pamięć na karcie to nie wszystko.Zresztą przeszukaj forum to zobaczysz,że ludzie na lepszych kartach mają problemy z graniem.

sciągnij patcha i ustaw na najniższą rozdzielczość i bedzie lux :slight_smile:

A u mnie gta idzie na lapku hp dv6750ew na gf 8400m gs. I nawet znośnie się gra oczywiście na minimum, ale grać idzie.

ta pamiec jest pamiecia rzeczywista bo sprawdzalem i nie jest to model tej karty wypuszczony na nasz rynek jak i caly komp bo to jest PC Acer Aspire M3100 i byl kupiony w niemczech

Nie jest to możliwe, nawet najnowsze karty tyle pamieci nie mają. Na twojej karcie masz pewnie 512MB + przydzielona pamięć z RAM’u. Tyle że to głupota przydzielać 1,5 GB pamięci RAM dla karty.