GTA 4 (znowu!) Mało FPS

WITAM! :slight_smile:

Już zakładam 2 wątek na temat GTA 4 (pierwszy z grafiką który po 15-stu tysiącach poradach [DZIĘKI WSZYSTKIM!] sam naprawiłem). Teraz mój problem wygląda tak, że gra po jakiś 5-10 min. strasznie zwalnia. Spadek FPS jest z 25 na jakieś 5. :expressionless: Już pisałem na innych forach związanych z GTA. Dostałem dużo porad, ale nic nie pomagało. Mam ORGINAŁA. Robiłem już następujące rzeczy:

  • te duperele z “-nomemrestrict -vailablevidmem 2.0 -norestriction -percentvidmem 100” (i inne związane z tym też)

  • PATCH

  • sprawdzałem temperatury, są w porządku

  • wirtualny ram

  • plik Contfig

  • kręcenie grafiki

  • specjalne ustawienia (mniej obiektów) dla tych co mają 1 GB ramu (mam 2 a i tak nie pomogło :expressionless: )

EDIT:

Problem pojawił się jakiś 2 tygodnie po instalacji (przeinstalowywanie nic niedawało). Na początku gra chodziła normalnie parametrach:

1280x960

Opcje na średnich

Suwaki na 30

Oprócz ostatniego który był na 5.

Teraz jakiej bym grafiki nie ustawił nic nie pomoga. I TO NIE WINA SPRZĘTU TYLKO TEGO, ŻE “KOCHANY” MICROSOFT SIĘ DOWALIŁ!

(znalazłem na zagranicznej stronce jak koleś miał identyczne problemy na Intelu Quad’zie, GTX 280 i 8GB ramu. Sorry… Ale to nie wina sprzętu.

Proszę o jakieś sugestie. :slight_smile:

POZDRAWIAM! :slight_smile:

Mathek9090 , z tą grafiką szału nie ma :]

Do optymalnego grania potrzeba coś lepszego.

Witam, mam problem w gta 4 z samochodem infernusem dostaje się go od takiego pedała i zapisałem go ale raz w misji nie pojawił mi sie po filmiku. Gdzie można spotkać infernusa??? pojawiały mi się infernusy na ulicy tylkogdy sam nim jechałem (albo chociaż go miałem na parkingu). jeden gość na innym forum napisał że jest sklep z infernusami( http://xboxm.pl/index.php?showtopic=770 … entry71488 ) taki jak z turismo ale nie moge go znaleźć. jak by ktoś to znalazł to prosze o zrobienie screena

z góry dziękuje