Gta 4

Witam.

Mam 2 problemy z grą GTA4. Gra mi sie tnie o moj komputer spełnia wszelkie wymagania jedynie co nie jestem pewny do karty graficznej mam ATI Radeon HD 2400 i nie wiem czy jest wystarczająca. Druga sprawą jest to gdy włączam gta pisze że nie jest zarejstrowany w games for windows live. Wchodze ze chce zarejstrowac sie teraz wpisuje email haslo. Później wyskakuje okienko czy chce zaktualizować windows id live wybieram tak. Napełnia sie niebieski i nic.

Prosze o pomoc prosze… ;(

gucioqski , nazwij proszę temat konkretnie. Temat przenoszę do odpowiedniego działu. Przeczytaj proszę regulamin forum.

zgadza się karta spełnia wymagania technologiczne typu shadermodel itp. lecz posiada zbyt kiepska moc obliczeniowa:( bardzo kiepska na jak na gta4. rejestracja w gta4 z podłączonym kablem internetowym i zalogowaniem sie online dziala bez najmniejszych kłopotów jeśli posiadasz oczywiście oryginał gry a jeśli nie…

rejestracja offline:)

looknij sobie to http://pl.youtube.com/watch?v=Q1ntOt_QEb0 0 wiekszość społecznosci juz zna ;D

po2 GTA4 jak juz i filmik wczesniej pokazuje i jak mówia sami producenci gry jest gra na komutery przyszłośći…

tam gdzie innym Crysis Fry Cry2 itp działa na maksa tam GTA4 działa na średnich ;D

po3 tak jak powiedział przedmówca… z taka karta graficzna tooo nie zbyt sobie pograsz…

wystarczyło tez wpisac w google i bys znalazł gdzie ludzie z GF 260 maja pretensje ze nie moga na MAXA grac…

po kolejne przydałby sie tez porządny procek ;D