GTA III a odświeżanie obrazu

Postanowiłem sobie przypomnieć stare dawne czasy. Wyciągłem starego pc, sformatowałem kompa, (xp home oryginał), no i wgrałem GTA III. Mam pewien problem. Komputer pracuje na monitorze CRT, gdzie jak wiadomo występuje zjawisko odświeżania. W xp mam ustawione na 85, (posiadam monitor Philips 107T4), lecz w grze jest 60, (widać od razu). W jaki sposób da się zmusić grę aby chodziła pod 85? Bo jak jest na 60 to po prosu nie da się grać, oczy aż bolą. Proszę o pomoc. :slight_smile:

W większości przypadków zadziała ustawienie w opcjach sterownika wymuszonego odświeżania. Spróbuj.

Gdzie mogę znaleźć opcję wymuszania ? W jakim menu? Szukałem w właściwościach ekranu i narzędziu Dxdiag, lecz nie znalazłem. Posiadam kartę ATi Radeon 9200

@SnakeVG w więkoszości ale nie zawsze. Ściagnij sobie programik MultiRes, tam masz opcje LOCK`owania odświerzań dla danych rozdzielczości.

Suuuuper. Działa! Dzięki wam bardzo za pomoc. Nie wiem co bym bez was zrobił. No i wreszcie oczy nie bolą podczas grania :smiley: