GTA IV [13 FPS na 8600GT graf. LOW]

Witam, zakupiłem GTA IV w media za ok.130zł zainstalowałem wszystko niby działa ale jest duży problem z FPS’ami ! Na ustawieniach Low i widoczność itp. mam 13FPS max nie da się grać. Jak można jeszcze bardziej zmniejszyć grafike ?

Mój komp:

Intel Pentium HT 3.4Ghz

Karta graficzna 8600GT Sonic+

DDR2 2GB

Czytałem że można w jakiś sposób można wyłączyć opcje odbić od samochodów i inne bajery może wreszcie zagram w GTA IV

Bardzo proszę o pomoc proszę o pomoc.

dość pomaga defragmętacja dysku i aktualizacja starowników. Odbicia można (chyba nie bawiłem się) wyłączyć w panelu nvidia ustawiająć własny profil do gry.

Ciesz się, że na tym pentiumie ta gra wogóle chodzi. Miałem prescotta 3.0GHz i wymieniłem go po dwóch latach wku…rzania się na niego, mając go 4 lata, bo już mało nowych gier na nim jako tako chodzi. Zresztą gta wymaga conajmniej dwurdzeniowego procesora do poprawnego działania, czyli poprostu musisz wkońcu wymienić procesor.

niestety nie znalazłem opcji wyłączenia odbić od samochodu.

Może ktoś wie jak to zrobić ?

tu nic raczej nie zdziałasz bo wina leży po stronie proca , ja mam taką samą kartę jak ty i mi chodzi na medium 1024 x 768 ale mam intelka E5200

dziękuje za odpowiedź.

Jaki procesor kupić ? Myślałem nad Intel Pentium Core 2 Duo 2.6Ghz 730 cena 480zł co o tym myślicie ?

Podaj nazwę płyty głównej i zobaczymy czy ona ten procesor obsłuży.

Asus P5GD2-X

Na pewno obsługuję :smiley:

No tak, Ty napewno obsługujesz, ale ta płyta już niestety nie. Pozostaje Ci wymiana i procesora i płyty głównej.

To jaką płytę główną i procesor kupić ?