GTA IV Gra sie przycina

(.eS) #1

Cześć

To tak jakw temacie wie ktos moze dlaczego ?

karte graficzna mam taka : Geforce 9600 GT 1024 MB

a procesor core 2 duo 2.4

i na nawet na medium mi tnie .. :confused:

jak to naprawic ?

(Konrad93) #2

nie za duże obciążenie karty graficznej >? ustaw dystans itp tak aby było zielone tło pamięci karty graficznej

(.eS) #3

Jest zielone nawet jak mam ustawione na high... :confused:

moze procek za slaby ? ;>...

(Kiepas) #4

Patcha zainstalowałeś, najnowsze sterowniki?

(Virek1987) #5

Nie jesteś na bierząco? :roll: GTA4 bardzo mocno obciąża CPU zamiast GPU tak wynika z testów. Zapewne już czytałeś że konwersja na PC jest nieziemsko schrzaniona. Szczególnie podobno ten problem dotyka właścicieli procesorów 2-rdzeniowych. Jeśli chodiz o kartę graficzną to jest raczej wporządku. Do gry wyszedł już patch a do kart zoptymalizowane sterowniki. Choć wiem z doświadczenia niewiele dają więc nie mogę się doczekać kiedy sprzedam swoją kopię bo to najgorzej wydane pieniądze od dawna. Między innymi dzieki tej grze zaopatrzyłem się w konsole. Więcej info w tym test kart graficznych na GTAIV, problemy graczy itp znajdziesz na stronce gry-online. Pozdrawiam.

(Wiktor Staskiewicz) #6

podaj ile masz ram

(.eS) #7

Tak instalowalem, Sterowniki mam najnowsze

Moj brat ma gorsza karte graficzna a lepszy procek i mu sie minimalnie zacina na medium a mnie na medium sie zacina tak ze szok...

2048

(Konrad93) #8

Mi chodzi na Highest :stuck_out_tongue:

A wszystko mam na full (100) prócz dystansu (38)

(Blotny) #9

.eS , a jaka dokładnie to karta?

(.eS) #10

Geforce 9600 GT 1024 MB

(xomo_pl) #11

ta karta graf. ma wbudowane pamięci DDR2 czy 3?

(.eS) #12

DDR2 (chyba) bo nie pisze nigdzie jedynie sprawdzilem na allegro.pl to wszystkie sa DDR2...

(Konrad93) #13

ale jemu chyba chodziło o kartę brata :stuck_out_tongue:

(.eS) #14

Moja : Geforce 9600 GT 1024 DDR2 (chyba)

a Brata to : Galaxy GeForce 7900GS 256MB DDR3/256b TV/DV PCI-E