Gta iv + hd4850

Witam,

Mam problem z cieniami po raz drugi na karcie Radeon HD4850.Są one jakby rozmyte, poschodkowane… nie wiem jak to opisac. Gdy gralem w wersje na PS3 to wydaje mi sie ze nie sa tak rozmyte. Wystepuje on w grze GTA IV i wczesniej tez zauwazylem w Assasin’s Creed. Wiekszosc innych gierek dziala normalnie, wyostrzone cienie itp. A oto screen:

0d2d3efcb1a98a66m.jpg (kliknijcie na zdjecie to sie wieksze otworzy i bedzie sie dalo zauwazyc te “rozmycia”)

Prosze o pomoc

Pozdrawiam

Gta 4 ma problemy z kartami ati-bardzo prawdopodobne że to właśnie jeden z takich problemów-nic tylko czekać na patch

GTa 4 ma problemy z kartami ati ale jest też beznadziejnie zrobiona pod pc

rozmazanie i nieostrość mogą być spowodowane brakiem jakiegokolwiek aa

Zaktualizuj sterowniki do catalyst 8.12. Może też pomoże Ci zmiana nazwy pliku wykonawczego gry na jakąkolwiek inną, np z gta4.exe(nie grałem i nie wiem jaka jest nazwa tego pliku wykonawczego gta 4) na gra.exe.

Ogólnie gta na pc nigdy nie było udanym convertem i zawsze miało jakieś błędy, a w “czwórce” podobno aż roi się od nich.

Gta4 nie tylko z ati ma problemy. Na pc jest masakrycznie zabugowana i do póki patch nie wyjdzie to ciężko będzie ogarnąć gta4 na pc.

Wystarczy pogooglować.

Cienie takie będą bo cienie są zrobione z pixeli a nie jak w innych grach.

Tylko i wyłącznie mogą zmienić to w nadchodzącym patchu.